Mrkněte se na telefony řady Galaxy S24 s předstihem! Makety odhalují designové změny

galaxy s24 únik
  • Telefony řady Galaxy S24 se představí už v lednu
  • Nyní unikly fotografie maket všech tří telefonů
  • Vyobrazují ploché boční rámečky, další změny jsou minoritní

Nedávno nám server PhoneArena přinesl parádní rendery řady Galaxy S24 a nyní se vynořily také fotografie vyobrazující makety. Můžeme si tedy udělat docela jasný obrázek o tom, jak budou nadcházející jihokorejské vlajkové telefony vypadat naživo.

S fotografiemi se pochlubil uživatel s přezdívkou @SonnyDickson a jsou na nich vidět všechny tři telefony. Podle předpokladů mají Galaxy S24 a Galaxy S24+ ploché boční rámečky, které se podobají například novějším iPhonům. Jsou navíc lesklé, ale jak již bylo řečeno, jedná se o makety, takže se finální podoba může ještě trochu změnit. Otázkou zůstává, zda budou opravdu titanové, jak naznačují některé další úniky. Na zadní straně se nachází trojice fotoaparátů, Ultra jich má pět.

Nejdražší model se mimochodem od současné generace nijak zvlášť neodlišuje, na první pohled bych nepoznal, zda jde o Galaxy S23 Ultra či nadcházející vlajku. Všechny tři telefony dostanou prý konečně také LTPO displeje, kterým se až doteď chlubila pouze Ultra, Plus verze má navíc dostat QHD+ rozlišení. K odhalení dojde (takřka jistě) v lednu příštího roku, akce se bude konat v San Franciscu.

Jak se vám líbí design řady Galaxy S24?

Zdroj: GSMArena, SonnyDickson

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)