Samsung Galaxy S10 na detailním videu. Design telefonu odhalen ze všech stran

samsung galaxy s10 video mkbhd

Za 15 dní zde máme představení Samsung Galaxy S10, nicméně každý den vychází nové informace, spekulace apod. Dnes tomu nebylo jinak. O nové informace se postaral známý youtuber Marques Brownlee, který na detailním videu ukázal design telefonů Galaxy S10 a zároveň je srovnal s konkurencí jako je Apple iPhone XS anebo staršími telefony Samsung.

Design Samsung Galaxy S10 kompletně odhalen na videu známého youtubera

Marques Brownlee aka MKBHD je známý youtuber, který se zaměřuje na telefony, chytrou elektroniku a vše kolem. Nyní se dostal ke speciálním maketám Samsung Galaxy S10. Ty jsou určeny pro výrobce obalů a krytů, aby mohli s předstihem vytvořit přesná pouzdra pro nadcházející telefony Samsungu. Díky tomu se můžeme podívat na detaily Galaxy S10.

Pokud se zaměříme na samotný design telefonů, tak více připomínají Galaxy Note 9. Tlačítko Bixby a 3,5mm audio konektor zůstává na svém místě. Na zadní straně se nachází tři hlavní fotoaparáty (Galaxy S10e má pouze dva). Telefony budou opět vyrobeny kombinací tvrzeného skla na přední/zadní a kovového rámečku.

The Samsung Galaxy S10 Model!

The Samsung Galaxy S10 Model!

Základní model Samsung Galaxy S10 bude mít displej o velikosti 6,1 palce, doplní jej baterie o kapacitě 3 500 mAh. Větší Samsung Galaxy S10+ má displej o velikosti 6,4 palce a baterii o kapacitě 4 100 mAh. Oba dva modely mají čtečku otisků prstů v displeji, rozlišení displeje 2 960 x 1440 px a také průstřel pro selfie kameru. Rozdíl je v tom, že Plus verze má duální selfie kameru. K dispozici bude i třetí levnější verze Galaxy S10e, která má mít displej o velikosti 5,8 palců a baterii o kapacitě 3 100 mAh. Čtečka by navíc měla být v bočním tlačítku zapínání/vypínání.

Všechny tři modely poběží na čipsetu Exynos 9820 (v USA a Kanadě budou mít telefony Snapdragon 855). Nejlevnější verze Galaxy S10e obdrží 6GB RAM a 128GB úložiště. Základní verze půjde pořídit s 6/8 GB pamětí RAM a 128/512 GB vnitřní pamětí. A největší Plus verze přijde s 6/8/12 GB RAM a 128/512 GB úložištěm a dokonce i s extrémní variantou s 1 TB paměti. Chybět by neměla ani podpora microSD karet, USB-C nebo LED dioda. Oficiálního představení Galaxy S10 se dočkáme 20. února 2019.

Jak se vám líbí Samsung Galaxy S10 na prvním videu?

Zdroje: youtube.com, phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)