TOPlist

Unikají ceny připravovaných „áček“ od Samsungu. Asi vás moc nepotěší..

Samsung Galaxy a34 a54

Německý řetězec MediaMarkt právě propálil evropské ceny očekávaných telefonů Galaxy A34 a Galaxy A54, které Samsung představí už tento týden. V podstatě tedy máme kompletní nejen specifikace, ale také jednotlivé varianty. Tak se na to pojďme mrknout.

Základní Samsung Galaxy A54 se 128GB úložištěm jihokorejská firma ocenila na 500 EUR, což je asi 12 000 korun. Pokud byste měli zájem o dvojnásobné, tedy 256GB úložiště, připlatíte si dalších 50 EUR (asi 1 200 korun). To není úplně malá částka a Samsung bude tak trochu konkurovat sám sobě. Vždyť za ještě nižší peníz se dá u nás v Česku sehnat stále skvělý Samsung Galaxy S21 FE, za příplatek 1 600 korun můžete mít dokonce základní loňský vlajkový model – Galaxy S22.

Samsung Galaxy A34 5G

Pro ty, kteří nechtějí za telefon utrácet tolik peněz, ale stále hledají model s dlouholetou softwarovou podporou bude připraven Samsung Galaxy A34, který se od dražšího modelu bude muset spokojit především s horšími fotoaparáty. Základní 128GB verze vyjde na 390 EUR, tedy asi 9 300 korun, 256GB verze bude o 1 600 korun dražší.

Samsung Galaxy A54 5G

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na ceny chystaných mobilů od Samsungu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)