TOPlist

Samsung umožňuje domácí opravy mobilů už i v Evropě

Samsung vlastnoruční oprava opravy součástky program Velká Británie Evropa

Společnost Samsung oficiálně oznámila, že rozšiřuje svůj program pro domácí opravy telefonů a jiné elektroniky do Evropy. Po dosavadním testování v Koreji a USA mohou takzvaný Self-Repair program nově využít i zákazníci ve Velké Británii. Tamní zájemci tak mohou telefony či jiná podporovaná zařízení opravovat (třeba i s pomocí aplikace) v domácích podmínkách, přičemž Samsung jim dodá opravné sady i náhradní díly. Mezi dodavatele součástek patří například i německé ASWO.

„Od dnešního dne si mohou uživatelé telefonů Samsung Galaxy S20, S21 a S22 v Evropě vyměnit displej, zadní sklo a nabíjecí porty. Majitelé řady Galaxy Book Pro budou mít přístup k sedmi originálním dílům, aby mohli vzít opravu do vlastních rukou. Jedná se o přední kryt, zadní kryt, displej, baterii, touchpad, vypínací tlačítko se čtečkou otisků prstů a gumové nožičky. Zákazníci si také budou moci ponechat všechny opravárenské nástroje, aby je mohli použít, kdykoli budou potřebovat,“ vyjmenoval Samsung zařízení a součástky zapojené do programu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Kolikrát už jste opravovali elektroniku doma?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)