Rychlý tip: Návykovka Glass 2 Glass vás připraví o trpělivost

glass 2 glass android minimalistická hra game

Triviální klikačky, logicky náročná puzzle, endless runners… To vše bezesporu vystihuje koncept minimalistických her. Specifický design lahodí oku, ovládání je často nenáročné a hrací doba se pohybuje v řádu sekund nebo minut. Zkrátka ideální na krácení dlouhých chvílí. Jednou ze zástupců této kategorie je i zajímavá hra Glass 2 Glass, ve které systematicky přeléváte nádoby s tekutinami. Nuda? Ani náhodou!

U hry Glass 2 Glass vydržíte hodiny

Ačkoli se princip hry spočívající v přelévání tekutin do různě velkých nádob nezdá příliš vzrušující, Glass 2 Glass buď propadnete úplně nebo na ni zanevřete hned po prvním pokusu. V našem případě přišla nevyhnutelně první možnost – přelévání džusu, mléka a dalších nápojů dostupných za herní tokeny je mnohem větší zábava a věda, než se zdá. Do velké sklenice je potřeba nalít přesný obsah tekutiny tak, aby se odhadem vešla do vedlejší skleničky nad vyznačenou rysku.

K dokončení úkolu vám pomáhá pouze vlastní odhad, který při časté výměně skleniček od těch obyčejných, pěkně malých nebo těch na martini či víno pěkně potrápíte. Za přesné naplnění nádoby až po okraj získáváte bonusové body – podmíráky a přelité sklenice vás vrátí zpátky na začátek.

Nepropásněte další super rychlé tipy na aplikace a hry

Máte tip na zajímavou hru či aplikaci, která není příliš známá a přesto si zaslouží pozornost? Podělte se s námi v komentářích!

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)