Rychlý tip: Procvičte mozek s novinkou Tomb of the Brain

tomb of the brain android hra

Trávíte páteční večer doma? Zkuste si místo alkoholového trápení mozkových buněk hlavu trochu procvičit – jak jinak než za pomocí Androidu a zbrusu nové puzzle hry Tomb of the Brain.

Hra Tomb of the Brain potrápí mozkové závity

Hra Tomb of the Brain sbírá pozitivní hodnocení jedno za druhým. Procvičíte si u ní logické myšlení a 90 zajímavých levelů vás zabaví na pěkně dlouhou chvíli. Potěší zejména fanoušky klasických hlavolamů a puzzle her, které jdou ruku v ruce s minimalistickým provedením a čistým designem. V případě Tomb of the Brain také povedenými zvukovými efekty.

Ve hře je vaším úkolem prosvištět netradičním bludištěm složeným ze čtverců, ve kterých je proměnlivý počet teček. Každá tečka indikuje, kolikrát lze čtvrcem projít, než zmizí. Dostat se od začátku na samotný konec tedy vyžaduje strategické plánování a procházení těch samých políček několikrát v logickém uspořádání. V cíli na vás čeká kousek z obrázku, který po několika úspěšně dokončených levelech složíte dohromady. Počáteční tutoriál vám osvětlí ovládání a všechny principy hry – pak už budou úrovně jen těžší a těžší.

Tomb of the brain
Tomb of the brain

Další rychlé tipy na aplikace a hry

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)