Rychlý tip: Procházejte internet ve 371kB aplikaci

prohlížeč náhled

Nudí vás klasický Android prohlížeč, okoukal se vám Chrome, Opera není pro vás, Dolphin vám přijde moc komplikovaný? Slimperience Browser má pořádně našlápnuto na pozici opravdu oblíbeného prohlížeče. Se všemi potřebnými funkcemi, miniaturním balením, rychlostí i uživatelským prostředím se může stát vaším novým favoritem v Android internetových prohlížečích. Dáte 371kB velké novince šanci?

Malý, stylový a rychlý prohlížeč? Slimperience Browser

Nová aplikace prohlížeče Slimperience Browser nás zaujala hned z několika důvodů. Material design v kombinaci s dalšími moderními prvky, plynulé prohlížení webových stránek, responzivní design a spousta vzhledových témat – takovému perfektně namíchanému koktejlu se odolává těžko. Velikost celé bezplatné aplikace je pouhých 371 kB.

Odlehčený přístup k rychlému prohlížení webu

Minimalistický prohlížeč sice šetřil na velikosti, nikoli však na zásobě všemožných funkcí. Vývojář se těší velmi pozitivním ohlasům – a to zejména kvůli své snaze implementovat všechny prvky, které běžní uživatelé na základě podnětů považují za důležité. Kromě ukládání odkazů se tedy dočkáte i tmavého režimu, desktop módu nebo odstranění horního toolbaru pro větší plochu na prohlížení webu.

Aplikace je zdarma, vývojáře však můžete pozvat na pivo

Rychlé procházení webu si v aplikaci užijete zdarma – pokud byste zatoužili po dalších tématech, animacích a dostupnosti dalších brzy představených funkcí, zaplatíte 80 korun. Pokud chcete vývojáři jen poděkovat, můžete prostřednictvím vtipně podaných hodnot darů pozvat vývojáře na kafe, pivo nebo klidně večeři.

Slimperience Browser
Slimperience Browser
Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (0)