Rychlý tip: Ulovte si mamuta ve hře Big Hunter

big hunter hra android

Doba mamutů už je díky bohu dávno pryč – proč si ale nějakého nezkusit ulovit v povedené Android hře Big Hunter. Barevné provedení a roztomilá grafika vás zaručeně dostanou.

Big Hunter vás dostane provedením i roztomilou grafikou

Hledáte tip na jednoduché sobotní hraní? Přinášíme vám graficky veselou hru Big Hunter. Vaším úkolem je ulovit prehistorického mamuta v poněkud netradičním prostředí kdesi v Africe. Veselými barvičkami hra rozhodně nešetří.

Gigantické zvíře však nelovíte jen tak pro nic za nic – jako člen hladovějícího kmenu, který den co den sužují sucha a vysoké teploty musíte svou vesnici zasytit. Jak jinak, než obřím mamutem.

Klasická návykovka, která zabaví i hodiny

V podkresu tématické hudby se snažíte zuřící obludu skolit oštěpem, který máte k dispozici. Za zásah hozenou zbraní dostáváte body, které se různí podle místa zásahu. Návyková hra je level od levelu těžší a zahrát si jich můžete celkem 100 – pravděpodobně se však tak daleko nedostanete. Mamutovi se zvyšuje odolnost a časový limit neúprosně běží.

Propracované roztomilé grafice se odolává těžko, stejně jako nenáročnému ovládání a příběhu. Ve hře si můžete porovnávat žebříčky a získávat odměny skrze Hry Google.

Big Hunter
Big Hunter
Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)