První fotografie Samsung Galaxy S10: V displeji je otvor i čtečka otisků prstů, na zadní straně 3 fotoaparáty

samsung galaxy s10+ displej design

Představení telefonů Samsung Galaxy S10 se pomalu ale jistě blíží. S tím, jak se datum blíží, bude unikat i více informací a fotografií očekávaných telefonů. Dnes jsme se dočkali prvních reálných fotografií v dobré kvalitě. Z fotografií se dá potvrdit hned několik věcí. A to třeba, že v displeji je otvor pro selfie kameru i čtečka otisků prstů. Na zadní straně jsou 3 fotoaparáty a zůstává i 3,5 mm audio konektor.

Fotografie Samsung Galaxy S10 ukazují design z obou stran

O únik fotografií se postaral německý server AllAboutSamsung. Konkrétně můžeme vidět Samsung Galaxy S10 a Samsung Galaxy S10+. Podle posledních spekulací bude existovat ještě třetí verze Galaxy S10E, o té se ale v tomhle úniku nemluví. I tak ale z fotografií můžeme zjistit plno zajímavých informací.

samsung galaxy s10 prvni fotografie

Oba telefony mají minimální rámečky kolem displeje. Spodní rámeček je mírně větší, zbytek je ale téměř neviditelný. Telefony nemají výřez, ale využívají otvor pro selfie kameru. U Plus verze můžeme vidět větší otvor kvůli tomu, že má duální selfie fotoaparát.  Pokud se zaměříme na zadní stranu, tak obě verze mají tři hlavní fotoaparáty, které jsou seřazeny v horizontální poloze. Jinak je ale zadní strana čistá, čtečka otisků prstů se totiž přesunula do displeje.

Nejednoho čtenáře potěší určitě informace o tom, že 3,5mm audio konektor je stále přítomen. Kromě něj vidíme na spodní straně hlasitý reproduktor a USB-C. Na fotografiích si můžeme také všimnout, že Bixby tlačítko stále zůstává. Jinak celkově po designové stránce neuvidíme takový skok, jako například mezi Galaxy S7 a Galaxy S8. Představení Samsung Galaxy S10 se odehraje 20. února v San Francisku.

 

Jak se vám líbí Samsung Galaxy S10?

Zdroj: allaboutsamsung.de

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)