Menu

Bixby tlačítko se bude objevovat i v budoucích Samsung telefonech

Samsung Bixby tlačítko jen tak nezmizí z telefonů. A to i když tato korejská společnost několik týdnů zpátky umožnila uživatelům tlačítko kompletně softwarově vypnout. Jasným důkazem je nový model SM-W2018, což je poslední chytré véčko, které vychází výhradně v Asii.

Bixby tlačítko najdeme i na nových Samsung telefonech

Zajímavé je to, že u nového véčka SM-W2018 je počet zemí, kde se dá použít asistent Bixby ještě menší, než u klasických vlajkových modelů jako Galaxy S8 a Galaxy Note 8. Ale i ani to nezabránilo tomu, aby se tlačítko objevilo, jak ukazují reálné fotografie pár dní před oficiálním představením.

bixby tlacitko samsung

Samsung SM-W2018 bude véčko s parametry vlajkových modelů. Uvnitř se nalézá Snapdragon 835, 6GB RAM a 64GB vnitřní paměti. Displeje jsou dva, každý má velikost 4,2 palce, jde o Super AMOLED panely s FullHD rozlišením. Fotoaparát má 12 MPx a baterie kapacitu 2 300 mAh. Je tu ale bohužel problém s dostupností.

galaxy sm-w2018 bixby tlacitko

Prodávat se tento telefon bude pouze v Číně a Jižní Koreji. Import také není jednoduchý, většinou se neobjevuje na obchodech typu Aliexpress apod. Nicméně v Evropě bychom se měli brzy dočkat telefonu od Samsungu, který bude mít k véčku blízko. Samsung Galaxy X by měl mít rovněž dva displeje a podobný skládací mechanismus.

Používáte na svém Samsung Galaxy telefonu Bixby tlačítko?

Zdroj: sammobile.com

 

Komentáře

cardi

23.11.2017 17:45

totalní zbytečnost a kravina pokud si na to nemůže člověk zvoili funkci jakou chce…

kef

23.11.2017 19:06

žádáme oficiální změnu funkce tlačítka v menu tel

Peter Fejfar

23.11.2017 22:19

Výborne. Používam ho často. Najmä po pridržaní na zadanie hlasových príkazov.

RSS (komentáře k článku)