Prohlížeč od Samsungu je oficiálně dostupný i pro jiné telefony

prohlizec od samsungu

Většina aplikací od Samsungu není dostupná pro zařízení ostatních značek. Nicméně když se prohlížeč od Samsungu objevil v betaverzi na Google Play, kompatibilní byl i s Nexus a Pixel telefony. A tohle platí i v plné verzi, která do obchodu Play přistála.

Prohlížeč od Samsungu můžete mít na kterémkoliv telefonu

Webový prohlížeč od Samsungu prošel v posledních letech několika změnami. V dnešní době patří k těm nejlepším webovým prohlížečům na Android. Takže je určitě dobrou zprávou, že je dostupný pro téměř všechny telefony. Přímo z Google Play je dostupný pro Samsung telefony, Pixel a Nexus zařízení a také několik výjimek jako třeba Huawei Ascend Mate 2. Ke spuštění a fungování stačí, abyste měli v telefonu alespoň Android 5.0 Lollipop.

https://youtu.be/PkLH6EbJz98

Pokud vám nejde nainstalovat prohlížeč přímo z Google Play, tak nemusíte smutnit. APK soubor můžete nainstalovat například z APKMirror.com. Prohlížeč bude pak bez problémů fungovat. Vyzkoušeli jsme jej na redakčním Honoru 8 a s žádným problémem, nebo pádem aplikace jsme se nesetkali.

Samsung Internet Browser
Samsung Internet Browser

Který je váš oblíbený mobilní webový prohlížeč?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)