Majitelé Pixel a Nexus zařízení již můžou stahovat nový Android 7.1.2

nový Android 7.1.2

Android O přijde později tento rok, nicméně mezitím se chystala ještě jedna menší aktualizace pro Android 7 Nougat. Majitelé Pixel a Nexus zařízení od Googlu již můžou dnes stahovat nový Android 7.1.2. Co přinese nového?

Nový Android 7.1.2 přinese několik změn

Google nejprve vydal v prosinci první betaverzi a v březnu následně i druhou. Z těchto verzí jsme mohli vidět, jaké novinky se do této malé aktualizace chystají. Uživatelé telefonu Nexus 6P a 5X konečně dostanou podporu gest u čtečky otisků prstů tak, jako to mají již delší dobu uživatelé Pixel telefonů. Pixel Launcher se dostal to tabletu Pixel C. Dále změnou prošlo nastavení živých tapet, poslední výraznější změna je upozornění pro aplikace, které si berou mnoho baterie.

Aktualizaci pro Pixel, Pixel XL, Pixel C, Nexus 5X, Nexus 6P a Nexus Player můžete manuálně stahovat a instalovat již ze stránek Googlu. Během následujících hodin a dní se vám případně nová aktualizace nabídne sama. Na konec ještě uvedeme jednu zprávu, která nepotěší majitele zařízení Nexus 9 a Nexus 6. Tyhle dvě zařízení již nebudou dostávat oficiální aktualizace od Googlu.

Těšíte se na podporu gest u čtečky otisků prstů?

Zdroj: androidpolice.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)