Překvapila vás rýmička a nevíte, kam si skočit pro léky? Nejen v této situaci vám pomůže aplikace České lékárny

Lékárny

Všichni to jistě známe. Zničehonic na nás padne chřipka, nachlazení, dostaví se horečky a podobné “příjemné” záležitosti a doma nemáte nic, co by vám mělo pomoct být zase fit. Nebo jste v cizím městě a nutně potřebuje do lékárny třeba pro obvaz nebo cokoliv jiného? Netřeba zoufat, nejen pro tyto situace je zde aplikace České lékárny.

Po spuštění aplikace vidíte jen shluk bodů, které značí lékárny. Samozřejmě z toho nic nepoznáte, proto si lze mapu přiblížit a hned jsou lékárny zobrazeny přehledněji.

Po spuštění

Dotykem na vámi vybranou lékárnu se zobrazí veškeré potřebné info, které byste mohli využít. Ať už je to přesná adresa, vaše vzdálenost k lékárně, telefonní číslo, web nebo e-mailový kontakt. Přímo z aplikace můžete na daný telefon zavolat, poslat e-mail nebo spustit navigaci, která vás na příslušné místo nasměruje.

Detail lékárny

Kliknutím na malé zelené “+” v rohu vpravo nahoře můžete vývojáři poslat e-mail, na jehož základě můžou být do aplikace zaneseny další lékárny, které v mapě nenajdete.

Mail

Aplikace pomocí GPS vyhledává lékárny ve vašem okolí, ale není problém vyhledat lékárnu kdykoliv a kdekoliv jinde. Pokud by vám nevyhovovala mapa terénní, můžete si zvolit satelitní. Aplikace je zdarma a v telefonu moc místa nezabírá. Tak ji vyzkoušejte, nikdy nevíte, kdy se vám bude hodit.

 

Czech Pharmacies
Czech Pharmacies

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)