Menu

Překvapila vás rýmička a nevíte, kam si skočit pro léky? Nejen v této situaci vám pomůže aplikace České lékárny

Všichni to jistě známe. Zničehonic na nás padne chřipka, nachlazení, dostaví se horečky a podobné “příjemné” záležitosti a doma nemáte nic, co by vám mělo pomoct být zase fit. Nebo jste v cizím městě a nutně potřebuje do lékárny třeba pro obvaz nebo cokoliv jiného? Netřeba zoufat, nejen pro tyto situace je zde aplikace České lékárny.

Po spuštění aplikace vidíte jen shluk bodů, které značí lékárny. Samozřejmě z toho nic nepoznáte, proto si lze mapu přiblížit a hned jsou lékárny zobrazeny přehledněji.

Dotykem na vámi vybranou lékárnu se zobrazí veškeré potřebné info, které byste mohli využít. Ať už je to přesná adresa, vaše vzdálenost k lékárně, telefonní číslo, web nebo e-mailový kontakt. Přímo z aplikace můžete na daný telefon zavolat, poslat e-mail nebo spustit navigaci, která vás na příslušné místo nasměruje.

Kliknutím na malé zelené “+” v rohu vpravo nahoře můžete vývojáři poslat e-mail, na jehož základě můžou být do aplikace zaneseny další lékárny, které v mapě nenajdete.

Aplikace pomocí GPS vyhledává lékárny ve vašem okolí, ale není problém vyhledat lékárnu kdykoliv a kdekoliv jinde. Pokud by vám nevyhovovala mapa terénní, můžete si zvolit satelitní. Aplikace je zdarma a v telefonu moc místa nezabírá. Tak ji vyzkoušejte, nikdy nevíte, kdy se vám bude hodit.

 

České lékárny
Miroslav Novosvetsky
Verze1.3 (31. 3. 2012)
Velikost576 kB
2.1+


Zdarma

 

Komentáře

uni

uni

4.4.2012 12:26

Nic, co bych neměl dávno v SmartMaps a co může mít kdokoli zdarma v podobě její online verze zdarma:) (tedy online mapy, POI jsou offline). Chápal bych smysl v podobě zahraničních lekáren (SM mají jen české mapy), ale ty stejně očividně aplikace neobsahuje.

uni

uni

4.4.2012 13:13

Ještě mě napadlo, že SM mají vlastně zdarma offline mapu 1:300 000, která jde prozoomovat, takže se POIky zobrazí jako kdyby se přepnulo na podrobnější měřítko nebo “prázdnou” (bez kresby), tedy bez podobných map vlastně komplet offline řešení…
Jak tak koukám na díla autora, např. České pivovary je nemlich to samé.
Tedy můžeme se těšit na další alternativy SmartMaps POIek?:-D

Aleq

Aleq

4.4.2012 14:38

Nestaci Google Maps a Mapy.cz? Zacinam byt pomalu nejak nasycen ruznyma aplikacema a uz netouzim mit na kazdou jednotlivou cinnost 1 aplikaci. A mam pocit, ze nejsem sam.

uni

uni

4.4.2012 15:49

Aleq: Přesně, nejsi sám. Také nechápu tu mánii kolem aplikací-klientů na kdejakou kravinu, jako by to ve většině případech nevyřešila příslušně upravená webová stránka…:-/
Dovedu si to odůvodnit u bankovní aplikace, lepší zabezpečení atd., ale u ptákovin…

Pavel

Pavel

4.4.2012 17:26

Aplikace naprosto k nicemu :D

Docent

Docent

6.4.2012 21:35

Pro autora: Nedej se odradit volíkama, kteří chrochtají blahem nad dávno neexistujícími lékárnami na mapy.cz. Tvé aplikace jsou dobré a držím palce v dalším vývoji.

Roman

Roman

26.4.2012 9:39

@Aleq a uni: Nikdo, opakuji NIKDO!, vás nenutí tyto aplikace instalovat.
Dále souhlasím s Docent-em.

RSS (komentáře k článku)