TOPlist

Předobjednávky Z Flip3, Z Fold3 i Watch4 prý trhají rekordy

Samsung Galaxy Z Flip3 Z Fold3 Watch4 předobjednávky

Jsou lépe vybavené, odolnější, trochu levnější a už měly příležitost poučit se z některých (ne)úspěchů svých předchůdců. Tyto pozitivní vlastnosti měly pomoci novým ohebným mobilům Samsung Galaxy Z Flip3 (máme otestováno) a Galaxy Z Fold3 (testujeme) k většímu zájmu zákazníků a vyšším číslům v rámci předobjednávky. Jak se zdá, podařilo se. Samsung v tiskové zprávě, která vyšla u příležitosti zahájení běžného prodeje, tvrdí, že čeští a slovenští zákazníci si za pouhých 16 dnů předobjednali tyto skládací telefony v množství, které odpovídá loňskému celoročnímu prodeji předchozí generace.

„První verzi telefonů s ohebným displejem jsme uvedli na trh v roce 2019. Nyní přichází určitý zlom. Třetí generace, která nese několik důležitých vylepšení, ukazuje, že skládací telefony mají potenciál stát se novým běžným standardem. Čísla předobjednávek to potvrzují,“ řekl Tomáš Balík, ředitel mobilní divize Samsungu pro Česko a Slovensko.

Které varianty se nejvíce prodávají?

  • Galaxy Z Flip3 táhne víc než Z Fold3.
  • U Flipu vítězí menší paměťová varianta 128 GB, u Foldu naopak 512 GB.
  • Největší zájem je o černou barvu mobilu.
  • U Flipu je druhá krémová, u Foldu zelená.
  • V případě hodinek Watch4 vede varianta Classic a opět černá.

Obdobná situace prý nastala i u chytrých hodinek Galaxy Watch4 (také testujeme). I v jejich případě podle Samsungu došlo téměř k dorovnání čísel za celý rok 2020 u modelu Watch3. Firma za úspěchem vidí hlavně zavedení systému Wear OS a také novou možnost placení.

Objednali jste si některý z těchto kousků?

Zdroj: TZ Samsung

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)