Menu

Samsung se veřejně omlouvá za potíže s Galaxy Note 7

Společnost Samsung vydala oficiální prohlášení, ve kterém se omlouvá zákazníkům za potíže s Galaxy Note 7. Samsung nezapomněl ani poděkovat fanouškům za jejich důvěru v tuto značku.

Je nutné se přenést přes potíže s Galaxy Note 7 a jít dál

Jistě si všichni pamatujete na kauzu z minulého roku, kdy přístroje Galaxy Note 7 měly potíže s baterií. Zařízení si koupilo zhruba 2,5 miliónů zákazníků. Z tohoto počtu prodaných zařízení bohužel žádný nebyl do budoucna použitelný nejenom kvůli baterii.

Společnost Samsung totiž postupně zmenšovala maximální procenta, do kterých šel telefon nabít a zařízení se tak postupně vypínalo. Nicméně i tak se našla hrstka nadšenců, kteří si tento telefon ze sběratelských důvodů nechali.

V jednom krátkém spotu společnosti Samsung můžeme například vidět výpovědi spokojených zákazníků značky. Tedy těch, kteří jejich telefony používají již delší dobu a jsou s nimi spokojeni. Ve spotu hraje pěkná podmanivá hudba a je vidět, že Samsung vsadil na city. Ukazují se však i stinné stránky především díky Note 7, nicméně je to pouze jedna kapitola, přes kterou se musíme přenést. Tímto gestem Samsung ukázal, že už se chtějí zaměřit na Galaxy Note 8 a nechtějí se vracet k předchozímu modelu.

Samsung Galaxy Note7 – uvod 2 copy

Samsung Galaxy Note7

  • Displej 5,7'' Super AMOLED, 1440x2560 px
  • Procesor Exynos 8890, osmijádrový
  • RAM 4 GB
  • Fotoaparát 12 MP
  • Úložiště 64 GB (+MicroSD)
  • Baterie 3 500 mAh

Uvažovali jste o koupi Galaxy Note 7?

Zdroj: theverge.com , samsung.com

 

Komentáře

carda21

31.8.2017 15:22

Uvítal bych radši kdyby byla nějaká možnost aspoň oficiálně sem dostat tu Fan Edici, osmička mě vůbec neoslovila spíš mě pořádně vytočila.

Uni

uni -70

31.8.2017 15:47

carda21: Mají toho pár set tisích kusů. Kvůli tomu rozjíždět distribuci, včetně školení servisů apod. je samozřejmě neadekvátní. Říkám to od prvního dne, kdy se začaly rojit spekulace, že ten repas půjde do prodeje:)

Je veselé, že ukazují amíky, na které se vys*** stejně jako na nás a náhrada pěkně za plnou cenu. Zatímco doma…. Oh pardon, prý rozdávají powerbanku! Člověk jim pošle 50k a oni svůj fail omluví powerbankou za “kilo”:D

carda21

1.9.2017 1:40

uni
A přesto se do Evropy dostala aspoň podle nabíječky co u toho byla ale když projížděl seznam jazyků na začátku tak tam ani čeština nebyla tak že nějaký Ebay a tak tím padlo.

Uni

uni -70

1.9.2017 9:23

carda21: Uf, tak někdo to přitáhl, na tom není nic divného. Ale Samsung to v Evropě do distribuční sítě neposlal.

carda21

2.9.2017 3:45

uni
Však ji vytáhla z čerstvě rozbalené krabičky s mobilem ještě jsem na to koukal a jestli to je Korejka naučila se plynule anglicky a asi začali používat naše zásuvky.

https://youtu.be/1HSP3wjihQU uvidíš sám.

carda21

2.9.2017 20:21

uni
Aha to jsem nevěděl :D měl jsem za to že používají něco podobného jak Čína :D

RSS (komentáře k článku)