Samsung se veřejně omlouvá za potíže s Galaxy Note 7

potize-s-galaxy-note-7-samsung-2

Společnost Samsung vydala oficiální prohlášení, ve kterém se omlouvá zákazníkům za potíže s Galaxy Note 7. Samsung nezapomněl ani poděkovat fanouškům za jejich důvěru v tuto značku.

Je nutné se přenést přes potíže s Galaxy Note 7 a jít dál

Jistě si všichni pamatujete na kauzu z minulého roku, kdy přístroje Galaxy Note 7 měly potíže s baterií. Zařízení si koupilo zhruba 2,5 miliónů zákazníků. Z tohoto počtu prodaných zařízení bohužel žádný nebyl do budoucna použitelný nejenom kvůli baterii.

Společnost Samsung totiž postupně zmenšovala maximální procenta, do kterých šel telefon nabít a zařízení se tak postupně vypínalo. Nicméně i tak se našla hrstka nadšenců, kteří si tento telefon ze sběratelských důvodů nechali.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=127&v=CehSgE38lOI

V jednom krátkém spotu společnosti Samsung můžeme například vidět výpovědi spokojených zákazníků značky. Tedy těch, kteří jejich telefony používají již delší dobu a jsou s nimi spokojeni. Ve spotu hraje pěkná podmanivá hudba a je vidět, že Samsung vsadil na city. Ukazují se však i stinné stránky především díky Note 7, nicméně je to pouze jedna kapitola, přes kterou se musíme přenést. Tímto gestem Samsung ukázal, že už se chtějí zaměřit na Galaxy Note 8 a nechtějí se vracet k předchozímu modelu.

Samsung Galaxy Note7

Samsung Galaxy Note7

  • Displej 5,7'' Super AMOLED, 1440x2560 px
  • Procesor Exynos 8890, osmijádrový
  • RAM 4 GB
  • Fotoaparát 12 MP
  • Úložiště 64 GB (+MicroSD)
  • Baterie 3 500 mAh

Uvažovali jste o koupi Galaxy Note 7?

Zdroj: theverge.com , samsung.com

Radek Toman
O Autorovi - Radek Toman

Býval dobrým školitelem jednoho nejmenovaného elektra, ale namísto toho, aby využili jeho znalosti, zabili vášeň k elektru, kterou miloval. Obviněn ze zrady nyní projíždí Světem… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)