Menu

Omlouváme se za potíže s mobilní aplikací, na opravě pracujeme

Mobilní aplikace se stala velmi užitečným a oblíbeným nástrojem, jak čerpat nejnovější informace přímo z našeho webu. Pohodlně a rychle se každý náš čtenář dostane na obsah portálu Svět Androida přímo z prostředí mobilního telefonu, na každý článek je navíc upozorněn. V posledních dnech se ovšem naše aplikace potýká s technickými problémy, kvůli čemuž nefunguje správně přihlášení v aplikaci, a tím pádem ani možnost komentování článků. Za vzniklé problémy se moc omlouváme, v současné době tvrdě pracujeme na odstranění tohoto problému, který by měl být do měsíce odstraněn. Naší pozornosti neunikají ani problémy na přístrojích se systémem Android 5, které rovněž řešíme.

Mobilní aplikace SvětAndroida.cz

Aplikace Svět Androida (1) Aplikace Svět Androida (2) Aplikace Svět Androida (3)

Za celou redakci Světa Androida se ještě jednou omlouváme za vzniklé problémy, které rozhodně nepřehlížíme a snažíme se je řešit. Pokud máte nyní problémy s komentováním či čtením našich článků, budeme moc rádi, pokud využijete responzivní web i na mobilním telefonu, který se hravě přizpůsobí rozlišení vašeho přístroje a prohlížení je rovněž pohodlné. Jak na to? Jednoduše stačí otevřít internetový prohlížeč ve vašem telefonu a najet na stránku www.svetandroida.cz. O vše ostatní se již postará náš web. Děkujeme za pochopení a za důvěru našich čtenářů.

The app was not found in the store. :-(
 

Komentáře

prazskyhovado

28.4.2015 22:26

Mesic? Co tam hulite?

jarke

28.4.2015 22:28

Pevně doufám že by se snad mohlo něco udělat se zobrazováním obrázků.

Vojtěch

Vojtěch

28.4.2015 22:47

Jak řekl Jarke, také čekám na update s nějakou změnou zobrazování obrázků. Musím rolovat pomalu prstem z prava do leva a ani to není dokonalé.

europoint

europoint

28.4.2015 23:06

Vase aplikace byla vzdy velmi problemova, nepouzivam ji ani po nekolika updatetech. Z celeho vaseho webu stoji za zajem uz snad jen clanky pana Kiliana, ktery tupe neprepisuje zahranicni clanky, ale snazi se o vlastni autorskou invencni a to mu z meho pohledu jde. Omluva neprijata a vase partnerstvi s Axxx, bez komentare.

faktuzmamdost-sorry

faktuzmamdost-sorry

28.4.2015 23:15

*updatech
*novinky
*invenci

Dr.80

Dr.80

28.4.2015 23:28

Jarke: myslis obrazky na pc ? lebo na pc ma riadne vytaca nemoznost posuvania obrazkov sipkami.

Daniel Čermák

29.4.2015 0:26

V posledních dnech? Přihlášení mi nejde víc než rok. A to, že se načte jen pár článků (takže nelze vyhledat článek starý třeba 2 týdny) radši ani nekomentuju.

dawidececk

dawidececk

29.4.2015 1:40

http://s7.postimg.org/ivcn6fvuj/Screenshot_2015_04_29_01_38_08.png

Ani ten slavný responsivní web není dokonalý…

jarke

29.4.2015 2:18

Dr.80: myslím tím zobrazování obrázků v mobilní aplikaci, většina zřejmě větších obrázků se neumí zmenšit tak aby byla vidět a nemusela se šíleným způsobem posouvat do stran. Na webu se stejné obrázky ve stejném článku umí zmenšit normálně jenom ta aplikace to neumí.

Kreso

Kreso

29.4.2015 3:17

Lidi tohle je od Vás fakt hnusné, zamyslete se trochu nad sebou, tenhle web možná nepřínáší aktuální informace a tak do hodiny od zvěřejnění a možná ty informace nejsou vždy na 100% přesné, ale svůj účel to splní ne? Zjistíte, že něco vyšlo a pak si o tom snad uděláte vlastní výzkum, pokud si to chcete např. zakoupit, takže všechno je vlastně jak má být. Typická česká verbeš zase umí jenom kritizovat, ale že by třeba někdo napsal, nepotřebujete helfnout s optimalizací to ne, ale plivat a nadávat to Vám jde co? Vy tupá zvířata.

greenhorn

greenhorn

29.4.2015 6:09

Kreso: souhlasím typická česká vlastnost jen urážet, kritizovat na druhou stranu, když na stránkách SA dochází k trestnému činu a šikaně mezi pisateli, tak to redakci nezajímá. Taková lhostejnost a nechává to být. To je za mě větší prohřešek než nějaká nedoladěná aplikace. Zvlášť pro lidi, co chtějí zde slušně diskutovat o článcích nic víc nic míň.

mimar48

29.4.2015 7:40

Rozhodně se nedá tvrdit, že (opakované) přihlašování se přes web z mobilu je uživatelsky příjemná záležitost, ale pokud za ten měsíc někdo odladí (či překope (a odladí)) aplikaci, budu rád. Protože SA jsem si vcelku oblíbil a ta aplikace tomu – i přes svou nedokonalost – také dost napomohla.

mimar48

29.4.2015 7:47

@Greenhorn: … že jsou lidé v diskuzích hulváti a egostičtí ředitelé zeměkoule i přilehlého vesmíru je známá věc. Ale trestný čin? A šikana? :O … co Vám kdo tak strašného v diskuzi udělal?

greenhorn

greenhorn

29.4.2015 8:15

Mimar48: ono nemá cenu rozvádět aby se zase nestrhla další podobná šílenost, ale jak zde sleduji. Jde o to, že sledovat jak někdo chce komentovat článek místo toho je zde stále urážen ať rasistickými urážkami, tak ponižováním zvlášť pokud si třeba prochází dost velkými životními těžkostmi. Poku jde o trestný čin, tak jedna věc je urážka na cti ale to neřeřešme co je dnes pro lidi čest. Další častý jev, že se tu nechává volný průběh rasismu a jako hlavní věc, která je zřejmá a je typickým jevem pro šikanu je opakované napadání. Pokud jde o jednu diskusi, kde se dva kousnou, tak budiž to časem přejde, ale pokud je to týden co týden a jeden tu napíše příspěvek k článku aniž by toho druhého nějak napadal, ale ten druhý ho opět musí urážet, tak je to jasný jev šikany. Dokonce z jedné strany zde padla dost závažná obvinění a jsem zvědavý jakou to bude mít dohru…, ale určitě redakce mohla zasáhnout. Jednak to tu ruší lidi, co chtějí skutečně diskutovat o článcích a pak jsou zde jasné ukázky přestupků jak proti zákonům, tak i nějakým pravidlům na diskusích, které mám pocit i svět androida má někde napsaná.

TipperinoFedorino

TipperinoFedorino

29.4.2015 8:25

Já tenhle web beru jako takový blogísek na který se rád podívám při cestě někam, takže já ty problémy zas tak neprožívám jak někteří zde.

Ale je dobře, že to chcete nějak řešit.

Kocik

Kocik

29.4.2015 8:55

Poprosil bych o řešení jiného problému. Když spustím vaší aplikaci a prohlížím si články, tak některé mají tak malej text, že to jednoduše nejde přečíst. Na tabletu shield to jakž takž ještě přečtu, ale na mé Z3 Compact je to nečitelné. Mohu vás poprosit, že by jste se na tento problém podívali? Díky moc

Martin P.

Martin P.

29.4.2015 9:25

Ono Vám blbne i mobilní verze webu. Script tam poustí neustále refresh….

MoravskyHovado

MoravskyHovado

29.4.2015 13:03

greenhorn: že ty jsi ten uplakanej(rádoby nemůžu pracovat) TEOFILIX????? :D už toho nech proboha,nikdo tě litovat nebude…skoč si pro maminku a běž to nahlásit na útvar pro odhalování internetové šikany ty blázne :-)

skrolan

skrolan

29.4.2015 13:20

MoravskyHovado: jak se zdá, tak tvůj nick přesně odpovídá realitě. Myslela jsem si, že zde budou celkem inteligentní a slušní lidé zatím tu vidím spíš taková hovada a hulváty, co umí jen urážet nemocné lidi. Copak vám nic neříká slušnost, lidskost… to nemáte nic na práci než jen urážet lidi, kteří to už to asi tak mají dost těžké a ještě jim chcete házet klacky pod nohy. Jsem skutečně znechucená a doufám, že se zákon ujme takového svinstva co tu předvádíte vy a vám podobní.

greenhorn

greenhorn

29.4.2015 13:38

Skrolan: je príma, že se tu najde také někdo normální a také se umí zastat slušných lidí.
MoravskyHovado: TEOFILIX nejsem, ale nevím co ti dává právo urážet zde lidi. Seš tu aby ses bavil k tématu nebo vše co umíš je jen tady urážet lidi. Takových po světě chodí, nadávaj, urážej, hulej, v hlavě nas.áno.
Pojďme se lidi bavit o androidu a už vážně nechte těch urážek, copak je to všechno co znáte a umíte??? Hlavně abyste se jednou nedostali do situace, že budete mít tak těžké deprese, že nebudete mít sílu vyjít z baráku nebo až po nějaké nehodě budete třeba znetvoření, tak že se nebudete chtít ukazovat mezi lidmi či jinak postižení. Pochopím ještě dědky u piva s vypitými mozky, když nadávaj na politiku, na souseda, na celej svět přitom mají vypité mozky, ale sem snad chodí slušní civilizování lidé a pokud ne, tak pojďme je vyhnat, pojďme dát najevo, že takové tu nechceme

srdicko

srdicko

29.4.2015 14:02

sice jsem trochu out a nesleduji to zde od zacatku, co se deje za urazky, ale mohu se zeptat proc to redakce neresi? Podle me by tu nejaka pravidla platit mela. Provokateru, co se vyzivaji v urazkach je plny net a je treba je z netu nejak dostat.

Petr Rolf

29.4.2015 14:56

Ono je to vždy trošku problém, uhlídat a selektovat vulgární projevy některých zdejších účastníků. Či je dokonce blokovat, což by byla v některých případech rozhodně lepší volba:-) Ale také by mne zajímalo, jak to bere redakce. Ono, někdy je to vlastně i prča, když se tu někteří dohadují jako žáci zvláštních škol:-)) Ale, když už je toho moc, člověk se tu jen prodírá urážkami , vulgarismy , výsměchy…. A samotná diskuze je pak vlastně o ničem.
Co se týče app, tak snad jí dáte dohromady dříve – měsíc je dlouhá doba :-)) Na PC je to jedno, ale psaní komentů v telefonu bylo určitě pohodlnější v app, než na mobilním webu.

verva

verva

29.4.2015 15:38

Také by mě zajímalo nějaké vyjádření k celému tomu urážení. Mám sám dceru s mozkovou obrnou a jako otec zjistit, že se jí někdo vysmívá, uráží nebo jinak šikanuje, tak si to s ním sám vyřídím. Bohužel internet může být velice nebezpečný a jak vidím, tak se tu hemží lidmi, co sem chodí ne diskutovat nad články, ale jen se tu pobavit a pokud možno na úkor někoho jiného, vyžívají se v urážkách a nemají žádnou úctu k lidskému životu. Obávám, se, že toho police moc nedokáže, ale vůbec se mu nedivím. Každý má právo na to se hájit a někteří politici na tom umí dobře vydělávat, ale jak se má člověk hájit zde na internetu. Stačí pár křivých slov pár ubožáků, co se přidá a slušná pověst člověka je ta tam a to aby se člověk pak šel oběsit. Uvidíme zda a jak redakce zareaguje, ale i za mě takové chování je nepřípustné.

David Kočka

29.4.2015 20:07

To mě už asi rok nefunguje správné zobrazení článku, za ten rok jsem měl asi 3 telefony na 5.0 problémy. Při zobrazování 1 článku z 10 se aplikace zasekne a zčerná až ji musím odstřelit tato chyba se později opakuje.

kri.pav

kri.pav

29.4.2015 20:09

Arbeit macht frei — podle toho jak jsem pročítal poslední diskuse, tak jsou stále mezi námi a nejen tu razí své šílené teorie, ale veřejně se opět naváží do lidí. To ani po 70. letech necháme takové lidi šířit své zcestné myšlenky a navážet se do slušných lidí. Osobně jsem se byl před pár lety v Dachau a doporučil bych se tam podívat každému, kdo podporuje nenávist mezi lidmi a razí hesla jako, že práce osvobozuje zatímco jim jde o víc než jen to.

Red74cze

RedRose 5

30.4.2015 8:09

diskuze pod clanky na netu jsou problem vsude… nekde vic a nekde mene… anonymita dodava nekterym jedincum silu a kuraz… moc se s tim bojovat neda… snad jen zpristupnit diskuze jen premiovym uzivatelum…

Red74cze

RedRose 5

30.4.2015 8:18

Co se vasi aplikace tyce tak clovek by cekal ze web venovany mobilum a tabletum bude mit aplikaci ukazkove vymakanou, ale skutecnost je bohuzel uplne jina… vase aplikace je fajn ale ma mnoho nedostatku… napriklad: 1) nemoznost precist si starsi clanky… 2) kazdy clanek ma jinou velikost pisma a obrazku… 3) klik na obrazek nebo odkaz otevira automaticky v prohlizeci takze to je caste poskakovani z aplikace do prohlizece a naopak… proste by to chtelo na tom zapracovat… na oznamovani novych clanku totiz staci RSS ctecka a tato aplikace svymi chybami ztraci svuj smysl…

Trip

Trip 0

2.5.2015 10:52

Přestaly fungovat komentáře a teď už mi nefunguje ani přihlášení. Vytrvale vyčkávám na opravu. :-)

RSS (komentáře k článku)