TOPlist

AI Pornpen vám zdarma vytvoří nahotinku snů. Je to otázka pár klepnutí

umělá inteligence žena brunetka
  • Neuronová síť Pornpen generuje lechtivé snímky na pár klepnutí
  • Od své původní verze se změnila k nepoznání
  • Z velké části ji můžete používat zdarma

Umělá inteligence zažívá v posledních měsících obrovský boom. Velkou měrou k tomu přispěl chatovací nástroj ChatGPT, který nenechal klidné velké hráče jako Microsoft (Bing AI) a Google (Bard). Mimo text se roztrhl pytel také s generátory obrázků, mezi ty nejslavnější patří Midjourney, Stable Diffusion či DALL·E 2. Je až neskutečné, kam se tyto modely za posledních pár měsíců dostaly. Je jedno, zda chcete vytvořit komiks, detailní zobrazení Marsu nebo realistickou fotografii. Většinu z nich byste si klidně spletli se skutečným výtvorem. Známé generátory mají tzv. NSFW filtr, takže skrz ně nemůžete tvořit žádný lechtivý obsah. Existují ale výjimky. Třeba Pornpen.

Pornpen generuje hanbaté snímky pomoc vlastních AI algoritmů. Je potřeba hned ze startu zmínit, že všechny generované osoby jsou starší 18 let a podoba se reálnými osobami je čistě náhodná. Zatímco minulý rok byly snímky z tohoto generátoru spíše vtipné, nyní jsou takřka dokonalé a i vy si můžete vytvořit ženu/scénu svých snů pomocí několika klepnutí.

V první řadě si musíte vybrat, co chcete generovat. Je jedno zda to bude žena, muž, žena a muž, kyborg či modelka spodního prádla. Následně vyberete počet generovaných lidí a vaše preference (brýle, dlouhé nohy, perfektní tělo, tetování..) a stáří osob ve škále od 18 až po 80 let. Zvolit si můžete etnickou příslušnost, styl fotografie, místo a případně také oblečení, filtrů je zde hromada a neuronka umí být díky nim pouze lechtivá, ne přímo sprostá.

Co je NSFW obsah?

NSFW (not safe for work) je zkratka, která se používá k označování odkazů skrývajících potenciálně nevhodný obsah jako je nahota, vulgarity, násilí a jiný potenciálně rušivý obsah, při kterých si uživatel nepřeje být viděn, že podobné věci sleduje ve veřejném či rodinném prostředí.

Během několika málo minut se vám vytvoří dílo vašich snů. Některé funkce, jako třeba poměr stran u obrázku nebo částečná změna již existujícího vygenerovaného obrázku jsou za platební bránou.

Předplatné vychází na necelých 500 korun měsíčně. Neuronová síť se v tuto chvíli chlubí téměř 13 000 předplatiteli. Pokud se chcete o této technologii dozvědět více informací, mrkněte na oficiální reddit vlákno. Je potřeba zmínit, že ani Pornpen není dokonalý a v některém případě se vám vygeneruje něco, co má s člověkem jen málo společného. Mrknout se můžete třeba na jednom z fór.

Upozornění

Některé odkazy v tomto článku mohou vést na stránky zobrazující NSFW obsah.

Zajímá vás umělá inteligence? Přečtěte si další témata:

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Zkoušeli jste generovat lechtivé obrázky?

Zdroj: Pornpen.AI

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)