Pixel 4a: detailní fotografie ukazují průstřel v displeji i fotoaparát. Zase jen jedna čočka?

google pixel 4a

Jak jsme vám dnes psali, Google zrušil svou tradiční událost I/O, ovšem představení všech produktů by mělo jít podle plánu. Očekává se, že bude Pixel 4a oficiálně představen za dva měsíce a dnes získáváme první reálné fotografie. Ty ukazují telefon v plné kráse a oproti starší generaci se máme rozhodně na co těšit.

Hned na první pohled nás rozhodně překvapila přední strana, která má na poměry Pixelů poměrně úzké rámečky a kompletně zmizelo také čelo, které bylo nahrazeno malým průstřelem v displeji, který nalezneme v levém horním rohu. Na zadní straně pak nalezneme čtečku otisků prstů a modul fotoaparátu, kde nalezneme jedinou čočku a LED blesk. Osobně nám zde přijde čtvercovitý fotoaparát poměrně zbytečný, záda loňského Pixelu 3a vypadají lépe.

Chápeme však, že se Google snaží o sjednocení designu napříč rodinou Pixel 4. Nebo se jedná pouze o falešné fotografie, to ukáže až čas. Co se týče samotného displeje, ten má mít velikost 5,81″ a bude typu LCD. Předpokládá se, že Google zachová také 3,5 mm jack a nabíjet budeme tradičně skrz USB-C konektor.

Co říkáte na fotografie a Pixel 4a?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)