Menu

Pařba na víkend – tipy na Android hry 256: Nejen Rayman a Spider-Man

pařba na víkend 256

Život je krátký, tak si ho udělejme hezčí s nějakou zábavnou herní peckou. Přesně proto je tady další Pařba na víkend a další herní tipy. Pojďme na to!

Ignatius

Podobně jako Limbo, tak i tato hra vám nabídne zajímavou 2D plošinovku, kde hlavní roli hraje atmosféra, příběh a stylizovaná artová grafika. V případě Ingatiuse ovlivněná starými černobílými a němými filmy.

Ve hře dostanete na starost chlapce, který je trochu znuděný svým dosavadním monotónním životem. Díky jedné noci se však jeho život nečekaně změní a právě tam nad ním přebíráte kontrolu. Ve hře na vás čeká nespočet logických překážek, bossů a úryvků knih, které lze sbírat a vytvářet si tak komplexnější obrázek o samotném herním příběhu. Hra nabízí i velmi příjemnou věc, která se na poli mobilních her zatím příliš často neobjevuje – možnost ukládání hry kdykoliv během hraní. Vývojáři Sons of welder tak přináší velmi originální počin zdarma, který by ve vaší knihovně her neměl chybět.

Ignatius
Ignatius
Developer: Sons of welder
Price: Free

Flail Rider

Flail Rider je originální závodní/nezávodní hrou. Základním principem je vyhýbat se překážkám, ale zároveň je bořit s přivázanou demoliční koulí za vaším vozítkem. Čím více budov a věcí rozbijete, tím bude skóre logicky větší.

Hra nabídne až padesát autíček nejrůznějších typů a barev, od nejmenších až po ty největší, nejhůře ovladatelné, ale zase nejvíc účinné. Bagr ani monstertruck nejsou výjimkou. Hra má online žebříčky a její velké plus je, že ji můžete hrát jak na výšku, tak na šířku vašeho displeje. Verzi na výšku uvidíte v dnešní video Pařbě. Vývojáři z BulkyPix tak za nulou cenovku přicházejí s opravdu zajímavou hrou, kterou jste tu do teď neviděli. Nazvali jsme tento nový žánr wrecking ball.

Flail Rider
Flail Rider
Developer: Catpancake
Price: Free

Rayman Classic

Daniel Macho vás před časem informoval o jedné zásadní hře, které se má na pulty Obchodu Play dostat. Je to Rayman Classic, jedná se o opravdu původní hru z roku 1995, která odstartovala tuto úspěšnou sérii. A díky oslavám 20. výročí firmy Ubisoft si ji nyní můžeme užít i my, Androiďáci.

S Raymanem se tak vydáte do barvitého retro světa, kde budete sbírat skóre, nastavovat kosmický balanc, porážet bosse, ale hlavně se bavit, ukrutně bavit! Hra zhruba za 164 Kč představuje značku firmy Ubisoft, proto se tato cena dala očekávat. Avšak za tu porci původní zábavy ve funkčním modelu ovládání na dotykových zařízeních to určitě stojí! Na ovládání si ale musíte nejdříve lehce zvyknout.

Rayman Classic
Rayman Classic

Hanger

Na závěr dnešní Pařby jsem si připravil hru, která je kombinací Spider-mana a Happy Wheels, jak říkají sami vývojáři. Vaším úkolem je se skrze variabilní prostředí dostat z bodu A do B, pokud možno bez větších ztrát na vašem těle, což je někdy velmi těžké, jak ukáže video Pařba na víkend 256.

Hra nabízí i Endless mód či Challenge mód, který vás jistojistě prověří. Postav na odemykání je dostatek, stejně tak InApp reklam, které najdete ve free bratříčcích této hry. Pokud chcete zážitek bez otravování, podělte se s vývojáři A Small Game AB o svojí dvacku jako my. Vyplatí se to. Vystřelování lan není nikdy dost.

Hanger
Hanger
Developer: A Small Game AB
Price: 19,50 Kč

Video Pařba na víkend 256

Pařba na víkend (Android hry)

Máte tip na povedenou hru pro Android? Podělte se s námi

  • Více tipů oddělte čárkami

Děkujeme za zhlédnutí dnešní Pařby na víkend a sledujte Svět Androida i nadále, ať vám žádný další budoucí tip neunikne!

Dejte nám do komentářů vědět, jak se vám pořad Pařba na víkend líbí

 

Komentáře

cardi

29.4.2016 6:24

O nicem opet

Wentink

wentink 0

z aplikace
29.4.2016 6:45

Cardi: tak nám napiš a natoč svou pařbu na víkend. Moc rádi se na ni podíváme a hlavně se těším na ty hry co nebudou o ničem 😁😇

Tester0126

Tester0126 0

29.4.2016 7:17

Wentik: přesně tak, není to žádná sranda něco najít a hlavně když něco pořádnýho ani nevychází. Na začátku to byla sranda, ale teď každej tejden něco hledat a vymejšlet – asi vopruz :-/

Tom5

Tom5 0

z aplikace
29.4.2016 7:19

Paráda, Raymana jsem hrál jako malej na PS1 😀

Trent

trent 0

29.4.2016 7:35

Faktuž pomalu vyklidil pole a na jeho místo se dostávají zdatní náhradníci, jako třeba cardi, kterému nikdy není nic po chuti.

Badhanz

Jan Blažek 0

29.4.2016 8:13

Děkujeme všem, kterým se Pařba na víkend líbí, či nelíbí a napíšou to sem do komentářů. Vždy je to vítr do plachet, protože vždy jde něco udělat ještě lépe. Zůstaňte věrní i nadále a třeba si vás nějaká nadcházející hra v nadcházející Pařbě najde.

Trip

Trip 0

z aplikace
29.4.2016 8:52

Doporučuji Tormentum – Dark Sorrow a Brány Skeldalu 3 – 7 Mágů.

Badhanz

Jan Blažek 0

29.4.2016 9:05

Děkujeme moc za vaše tipy, určitě přidávejte i dál jak přes formulář, tak klidně sem do komentářů. Díky.

pds

29.4.2016 10:53

celkom dobré hry dnes…
môj typ: Dungeon Hunter 5 / Futurama / Roll the Ball

Gwaihir

z aplikace
29.4.2016 11:42

Já nedávno objevil uniwar – výborná strategie.

Badhanz

Jan Blažek 0

29.4.2016 14:13

Díky, díky dneska se s těmi tipy roztrhl pytel! Jen tak dále přátelé, děkujeme.

Santon

Santon 0

1.5.2016 13:45

Celkom dobré logické novinky, ktoré konkrétne mňa zaujali sú “Zenge” a “The World of Dots”:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hamsteroncoke.zenge
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pebblegamesindustry.android

Badhanz

Jan Blažek 0

1.5.2016 17:39

Santon: Díky i tobě za dobré tipy.

RSS (komentáře k článku)