TOPlist

Pařba na víkend – tipy na Android hry 255: Nejen závodní horečka a strategie

Pařba na víkend

Týden utekl jako voda a opět tu máme novou Pařbu na víkend. Nažhavte svá chytrá zařízení, opět dostanete parádní tipy, co si zapařit! Jdeme na to.

Racing Fever: Zazávoďte si i s kamarády

Napohled tuctová hra, kde vaším jediným úkolem je brázdit silnice a dálnice vaší nablýskanou károu. Oproti svým konkurentům však nabízí škálu reálně vypadajících auto (i tahačů) a variabilní prostředí měst, vesnic, pouští či sněhových plání.

Můžete si dle libosti nastavit ovládání, grafiku či úhly kamery při samotné jízdě. Kompletní česká lokalizace také velmi zalichotí. To nejlepší ale skýtá aréna, kde můžete reálně soupeřit s kamarády, nebo s náhodnými protivníky, což dělá z této hry záležitost, která vám oproti podobně vypadajícím hrám vydrží na dlouhé večery. Studio Gameguru tak přináší arkádový offline i online zážitek zdarma, do kterého se budete rádi neustále vracet.

Monster Castle: Braňte svůj hrad

Nový závan na pultech Obchodu Play. Jedná se o hru, kde bráníte svůj hrad před nájezdy cizích hráčů a také singleplayerových postav. V tomto momentě hra koketuje s konceptem tower defense, ale vy také můžete útočit na hrady cizích hráčů, takže bráníte i útočíte. Je to na vás.

Ve svém hradu můžete stavit nejrůznější překážky, zbrojnice, jednotky, hrdiny, prostě vše, co vám pomůže vyhrát v boji a zároveň váš hrad udrží na nohou. Single player a online režim jsou intuitivně prolnuty, takže vás tato hra pohltí. Možná někoho může odradit příliš barevná grafika a celková nepřehlednost hradu, ale vězte, že pokud si zvyknete, tak vaše království už nic nezastaví. Hra od studia Sixjoy Hong Kong Limited je free to play s mikrotransakcemi.

Monster Castle-Visit Ancient Greece
Monster Castle-Visit Ancient Greece

MechCom 2 – 3D RTS

Pokud již dlouho hledáte kvalitní a chytlavé RTS na mobilní zařízení, můžete přestat. Hříčka MechCom 2 – 3D RTS tyto parametry 100% splňuje. Jako uznávaný komandér se vydáte na planetu Tiberius v nejrůznějších módech podpořit jednu ze tří korporací, které se na této planetě dlouhodobě perou o nadvládu.

Stylizovaná grafika, přirozený pohyb po mapě, stejně tak pohyb jednotek nebo 2 různé herní módy dělají ze hry zajímavou alternativu v RTS žánru. A to na platformě Android, kde klasických RTS, jak známe z PC, najdeme po málu. Naštěstí vývojáři z Game Dev Team tento nedostatek chápou a za zhruba 29 Kč nám servírují skvělou záplatu pro náruživé stratégy.

MechCom 2 - 3D RTS
MechCom 2 - 3D RTS

Sine Line

Představuje klasickou casual hru, která vás bude velmi bavit, a nebo pokud máte slabší nervy, ihned zneklidní, jak to u podobných her bývá. V roli „lajny“ se pomocí dotyků budete dostávat stále dál a dál, dokud nenarazíte na nějakou překážku a věřte, že narazíte.

U těchto her jde samozřejmě i o kompetitivnost, tudíž jsou pro vás připraveny online žebříčky, ale také zajímavý soundtrack a možnost změnit barevné schéma hry, aby vás její hraní neomrzelo. Third State Studio tak přináší hříčku zdarma, kde záleží pouze na vašich nervech, kam nejdál se dostanete.

Sine Line
Sine Line

Video Pařba na víkend 255

 

Pařba na víkend – tipy na Android hry 255

Pařba na víkend - tipy na Android hry 255

Pařba na víkend (Android hry)

[gravityform id=“58″ title=“true“ description=“true“]

Děkujeme za zhlédnutí dnešní Pařby na víkend a sledujte Svět Androida i nadále, ať vám žádný další budoucí tip neunikne!

Dejte nám do komentářů vědět, jak se vám pořad Pařba na víkend líbí

Jan Blažek
O Autorovi - Jan Blažek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)