TOPlist

Pařba na víkend – tipy na Android hry 252: lovci zombíků, tahače a další

Pařba na víkend

Bez práce nejsou koláče, bez pátků není Pařba na víkend. Ani tento týden vás nový 252. díl tohoto pořadu nemine a naservírujeme vám další porci herních pecek. Jdeme na to!

Glyde

Glyde je pohledná mladá dáma, která vás uhrane svým působivým vzhledem a svými sladkými řečmi (soundtrack). Než si to stačíte uvědomit, naprosto se do ní zamilujete. I takto se dá charakterizovat hříčka, kde létáte s letadýlkem napříč krásným světem a sbíráte malé „planetky“ a snažíte se nenabourat do objektů okolo.

V této hře lze přímo ve hře dělat screenshoty (to proto, abyste si tu krásnou slečnu mohli ihned vyfotit). Můžete měnit svá letadla a dokonce se pokusit i o nejrůznější manévry, jako je například inside loop. Hra je zatím jedinou hrou od studia MBGames. V Obchodě Play ji najdete s nulovou cenovkou.

Glyde - Psychedelic Flying
Glyde - Psychedelic Flying

Zombie Catchers

Velmi zábavná akční adventura přistála u nás jak tip od jednoho z vás – čtenářů. Tip to byl opravdu skvělý, takže se tato hra probojovala až do Pařby na víkend. Vy, mezigalaktický obchodník A.J, společně s vaším kolegou Budem hodláte vyčistit Zemi od zombíků po jejich invazi na zemi. To vše ale velmi odlišným způsobem, než je u her se stejnou tématikou typické.

Tady zombíky nezabíjíte, ale lovíte, abyste z nich následně v „mekáči“ vymáčkli nejrůznější typy limonád a prodali je lidem přijíždějících ve vznášejících se autech. Koncept je to vskutku osvěžující, protože hry se zombíky jsou na každém rohu, ale tato přidává do rodiny těchto her opravdu svěží vítr. Hra je Free To Play a zatím jedinou od studia Two Men and a Dog. Dva (z tanku) a pes.

Zombie Catchers
Zombie Catchers

TruckSimulation 16

Jednou z nejkvalitnějších simulací, kterou na Google Play seženete, je TruckSimulation 16. Obdobně jako Euro Truck Simulator na PC vám tato hra nabídne nejrůznější logistické úkoly, při kterých budete převážet nejrůznější druhy materiálů napříč Evropou.

Najdete zde až 9 různých typů tahačů, dokonce i závodní typ podle reálné předlohy týmu Hahn, stejně tak známé dálnice a přes 20 reálných měst s pravdivými orientačními body. Hra je od studia astragon Entertainment. Nyní tuto nabušenou hru koupíte za pouhých 27 Kč! A to vše ještě s kompletní českou lokalizací.

TruckSimulation 16
TruckSimulation 16

Sniper Bro

Je klasická casual hra, která Vás chytne, protože budete chtít neustále dosáhnout lepšího a lepšího skóre. V této casual hře se ocitnete v kůži elitního odstřelovače a budete v pravý okamžik zasahovat přilétající černé bloky z nebes. Procvičíte si tak vaše reflexy a možná si v průběhu hry řeknete – easy to learn hard to master.

V hře zatím chybí propojení s Google Play žebříčky, stejně tak odměny, které by však měly dorazit v dalších updatech. Hra je od studia Jaydah zcela zdarma, ale s reklamami. Stejně by si měla však trochu utrhnout z vaší pozornosti, jelikož přece sestřelíte více kostek než váš kamarád, že?

Sniper Bro
Sniper Bro

Video Pařba na víkend 252

Pařba na víkend – tipy na Android hry 252

Pařba na víkend - tipy na Android hry 252

Pařba na víkend (Android hry)

Děkujeme, že jste si na dnešní Pařbu udělali čas a sledujte nás i nadále, ať vám žádný další herní tip neunikne!

Dejte nám do komentářů vědět, jak se vám pořad Pařba na víkend líbí.

Jan Blažek
O Autorovi - Jan Blažek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)