TOPlist

Pařba na víkend – tipy na Android hry 253: nejen temný rytíř a drifty

parba na vikend 2016 253

Další Pařba je tu a opět vám přináší nabušené pecky, které náš kreativní svět přinesl. Již v pořadí 253. díl seriálu Pařba na víkend startuje.

LEGO Batman: DC Super Heroes

Je již několikátý port úspěšné série Lego her, které v minulosti vycházely na hlavní platformy. Nutno podotknout, že to možná ještě lépe funguje právě na telefonech. Takto kvalitní hra navíc nemá právě teď vysokou cenu, jak vás již informoval Vašek Švec ve svém článku.

Podle stejné šablony většiny Lego her opět budete moci mlátit do všeho, co to půjde, a sbírat lego penízky. Občas něco postavíte nebo vyřešíte hádanku, abyste se dostali dál. Toto všechno v kabátku DC Comics licence, takže na vás čekají krom Batmana a Robina například Green Arrow, The Flash či Superman. Můžete sbírat mnoho postaviček, power-upů či nové obleky pro Batmana a Robina, ale hlavně zabraňte Jokerovi a Lex Luthorovi v jejich ďábelském plánu.

LEGO Batman: DC Super Heroes
LEGO Batman: DC Super Heroes

it depends

Tento herní titul je velmi milým překvapením na poli mobilních adventur. V této hříčce budou muset kamarádi Tyler, Ken, Maisie a Sophia reagovat na události a činit zásadní rozhodnutí, která už nepůjdu vzít zpět.

Kromě rozhodnutí a hádanek hra taktéž obsahuje povedený artový soundtrack nebo příjemnou šedě stínovanou grafiku. Studio Little Thingie v tomto případě udělalo opravdu velmi kvalitní kousek, který si váš peníz jednoznačně zaslouží. Uděláte zásadní rozhodnutí? Nebo začnete od znovu a resetujete hru?

it depends
it depends

Avoid It

V této velmi stylisticky rozmanité hře se ujímáte Zera, který je poslední svého druhu a který musí donést otcův oheň k rodinné energii na vrchol mýtické hory. Stylizace hry hodně připomíná českou hříčku Badland, ale v případě Avoid It je koncept v barvitém prostředí převeden na skákání z jedné stěny na druhou a na sbírání předmětů a vyhýbání se překážkám, kde máte omezený počet skoků, který je závislý na prostřední pochodni.

Ve hře na vás čeká 30 levelů se zvyšující se obtížností a v budoucnu můžete očekávat dalších 20, které dorazí s dalšími updaty. Studio RO zatím jinou hru nevydalo, pokud hru nechcete ihned kupovat, zkuste nejdříve „osekanou“ free verzi a posléze určitě tyto šikovné vývojáře penízem podpořte.

Avoid It
Avoid It

Hotblood Drift

Další hra s obehraným konceptem driftování aut, ale přesto ho přináší v osvěžujícím kabátku – řízený smyk v této hře neznamená chloubu, ale jen způsob, jak se dostat ze startu do cíle.

Zatáček je mnoho a navíc jsou jednotlivé tratě ve vzduchu, takže se vyjetí rovná smrti. Čeká na vás tedy zvyšující se obtížnost 41 tratí, 39 typů aut a samozřejmě online žebříčky pro srovnávání s ostatními hráči. Vývojáři z WANGMUL studia se o svoji hru pravidelně starají, takže zůstaňte této free to play hře věrní, a ona se vám odmění novým obsahem.

Hotblood Drift
Hotblood Drift

Video Pařba na víkend 253

Pařba na víkend – tipy na Android hry 253

Pařba na víkend - tipy na Android hry 253

Video v aplikaci.

Pařba na víkend (Android hry)

Děkujeme za přečtení, popřípadě zhlédnutí dnešní Pařby na víkend a sledujte Svět Androida i nadále, ať vám žádný další budoucí tip neunikne!

[gravityform id=“58″ title=“true“ description=“true“]

Dejte nám do komentářů vědět, jak se vám pořad Pařba na víkend líbí.

Jan Blažek
O Autorovi - Jan Blažek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)