Nudíte se? 5 špičkových her je nyní výrazně zlevněno

Zlevněné hry

Máme pondělí, začátek týdne, většina pracovního týdne je ještě před námi a počasí venkovním aktivitám také dvakrát nepřeje. Tak proč si tento čas nezpříjemnit třeba nějakou hrou? Pokud ale zrovna třeba nemáte co hrát, možná vás zaujme některý z aktuálně zlevněných titulů. Všechny tyto hry se přitom mohou v Obchodě Play pochlubit průměrným hodnocením minimálně 4 hvězdičky a desítkami tisíc stažení.

TruckSimulation 2016

Lákalo vás někdy vyzkoušet si profesi řidiče kamionu? Simulátory řízení kamionu se na počítačích těší poměrně slušné oblibě a také v Google Play můžete narazit na povedený simulátor řidiče kamionu. Jeho název je TruckSimulation 2016 a vedle samotného doručování nákladu z bodu A do bodu B slibuje například také správu vlastní garáže včetně nakupování nových tahačů a přívěsů. Vedle toho však můžete také najímat řidiče a postupně tak budovat vlastní mezinárodní autodopravu.

Hra s průměrným hodnocením 4 hvězdy je aktuálně zlevněna z původních 90 Kč na pouhých 20 Kč.

LEGO Batman: DC Super Heroes

Již tento týden se na filmová plátna kin dostane velmi očekávaný souboj Batmana a Supermana. Toho se rozhodlo využít herní vývojářské studio společnosti Warner Bros a zlevnit své tituly s tématikou Batmana. První z takto zlevněných titulů představuje hra LEGO Batman: DC Super Heroes. Ta je sice na světě již nějaký ten pátek, své kouzlo však neztratila a ani po grafické stránce nad ní rozhodně nos ohrnovat nebudete. Jak již název sám napovídá, hra spadá do úspěšné série titulů, jejichž hlavní hrdinové a vlastně i celý okolní svět se skládá ze známých plastových kostiček.

Hra si v Google Play vysloužila výslednou průměrnou známku 4,1 hvězdy a aktuálně ji můžete zakoupit za 58 Kč namísto původních 130 Kč.

LEGO Batman: DC Super Heroes
LEGO Batman: DC Super Heroes

LEGO® Batman: Beyond Gotham

Další hra s netopýřím mužem v čele a opět v kostičkovém zpracování. Tento titul vychází již z podstatně mladší “dospělé” verze pro PC a konzole, připravit se však můžete na víceméně to samé jako u předešlého dílu. Pokud jste tedy fanoušky Batmana, a navíc vás baví hry převedené do kabátku z Lega, nemáte co řešit.

LEGO Batman: Beyond Gotham for Android – Available Now on Google Play

LEGO Batman: Beyond Gotham for Android - Available Now on Google Play

Hra na Google Play obdržela průměrnou známku 4,0 hvězdy a stejně jako předchozí titul je zlevněna z původních 130 Kč na 58 Kč.

LEGO ® Batman: Beyond Gotham
LEGO ® Batman: Beyond Gotham

Goat Simulator

Má cenu vám vůbec tuto hru představovat? Simulátor kozy se stal extrémně známým především pro svou bláznivost a od svého uvedení na PC si získal početnou fanouškovskou základnu. Díky tomu se tato hra následně rozšířila na všechny významné herní platformy, Android nevyjímaje, a obdržela také řadu neméně šílených rozšíření.


Goat Simulator si na Google Play vysloužil hodnocení 4,2 hvězdy a ve velikonoční akci ji pořídíte o 100 Kč levněji, tedy za pouhých 29 Kč.

Hitman: Sniper

Hutman Sniper zlevněno

Kdo z pařanů akčních her na PC a konzolích by neznal plešatého zabijáka s čárovým kódem na temeni. Tato série dodnes patří mezi velmi ceněné herní značky a chybět tak nemůže ani na Google Play. Sem se však zabiják s kódovým označením 47 dostal (zatím?) pouze v poměrně okleštěné formě. To však rozhodně neznamená, že není o co stát, jak logická tahovka Hitman: GO, tak momentálně zlevněný Sniper, ve kterém budete mít za úkol za pomocí odstřelovací pušky likvidovat určené cíle, rozhodně patří mezi kvalitní tituly.

Hitman Sniper – Launch Trailer

Hitman Sniper - Launch Trailer

Hra nasbírala průměrné hodnocení 4,4 hvězdy a v Obchodě Play ji aktuálně zakoupíte za 33 Kč, tedy o polovinu levněji oproti původní ceně.

Hitman Sniper
Hitman Sniper

Zaujala vás některá ze zlevněných her?

Zdroj: App-Sales.net.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

batman main4

The Dark Knight Rises, Batman dorazil na Android!

Hry David Zmuda David Zmuda
3 min. uložit na později

Komentáře (9)