Nechejte se ve Waze navigovat hlasem Batmana. Třeba i v Batmobilu

waze-hlasy-batmana-hadankare

Nechat se při cestách navigovat hlasovými radami už dnes pochopitelně není nic unikátního. A nejen v autě, ale třeba i na kole či při chůzi. Ve většině aplikací či komplexních přístrojů přitom není moc na výběr, co se týká konkrétních hlasů. Když už je něco na výběr, tak často jen mužská či ženská varianta. Občas se ale najdou kreativní výjimky. Jednou je třeba nasazení známého roztržitého přednesu českého herce Pavla Lišky do přístrojů TomTom nebo aplikace Dynavix. Celosvětově populární aplikace Waze nyní obsahuje hlasy komiksového Batmana a jednoho jeho legendárního protivníka Hádankáře.

Batmana v navigaci reprezentuje Kevin Conroy, který tuto postavu daboval v několika kreslených seriálech, filmech a dokonce i počítačových hrách. Jde o tituly jako Batman budoucnosti (Batman Beyond), Injustice 2, Batman: The Killing Joke nebo sérii her Batman Arkham. Z poslední jmenované je znám také další hlas pro Waze. Hádankáře (The Riddler) dabuje Wally Wingert. Tyto nové navigační instrukce jsou k dispozici v angličtině, španělštině a portugalštině. Kromě hlasů jsou v nástroji dostupné také vozy těchto postav jako symboly pro automobil uživatele. Hlasy Batmana a Hádankáře budou v aplikaci Waze dostupné do 31. října.

Waze Navigation & Live Traffic
Waze Navigation & Live Traffic

Vyzkoušíte tyto komiksové hlasy?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)