Pařba na víkend – tipy na Android hry 254: Nejen virtuální tenis a střílení mozkem

parba na vikend 2016 254

Je pátek a Pařba na víkend má svátek, další pokračování. V pořadí již 254. díl přináší jako vždy skvělé mobilní – herní tipy, které lze zkusit (nejen) o víkendu. Pohodlně se usaďte, začínáme!

Skullduggery!

Opravdu netradiční hra, kdy si kopec zábavy neužijete klasicky se svým RPG hrdinou, ale pouze s jeho lebkou a ještě nerozloženým mozkem. Hra je naštěstí velmi barevná a příjemná, takže vás předešlá slova nemusí vůbec děsit.

Chopíte se hlavy agenta Douga (po možnosti odemknutí – případně i jiných lebek), který se pohybuje po lokaci tak, že natahujete jeho mozek ven, podobně jako prak v Angry Birds. Tím s jeho lebkou létáte a překonáváte nejrůznější překážky, sbíráte předměty či porážíte nepřátele. S dalšími levely je hra těžší a za nulovou cenovku opravdu má co nabídnout. Je třeba pochválit ClutchPlay Games a zároveň doufat, že do budoucna vydají další levely této skvělé hříčky.

Skullduggery!

Virtual Table Tennis 3D

Je hra, která je od vzrůstu Androidu na jeho počátcích stále dostupná v Obchodě Play. Jako jedna z prvních her dokázala efektně využívat dotykového ovládání a i dnes je Virtual Table Tennis 3D stále v tomto ohledu trefou do černého.

Čeká na vás 30 protivníku napříč třemi obtížnostmi a velmi intuitivní a hlavně precizní ovládání, na které když si zvyknete, budete chtít hrát pořád dokola. Hra nabídne i vibrační zpětnou odezvu při úderu míčku. Stejně jako většina ostatních titulů je tato hra od studia Clapfoot zdarma. Hra je samozřejmě opravdu jednoduše navržená a v Obchodě Play najdete spousty jiných propracovanějších titulů, ale řekněme si na rovinu – není v jednoduchosti krása?

Virtual Table Tennis 3D
Virtual Table Tennis 3D

Dark Sword

Temné RPG ve 2D tmavé grafice s velmi temnou atmosférou a tajemnou hudbou. Všechny superlativy sedí, jelikož se hra svojí stylizací i zvyšující se obtížností podobá hře na PC a konzole Dark Souls. I zde sbíráte vykřesané duše z padlých nepřátel a vylepšujete a sbíráte nové vylepšení a zbraně.

Hra obsahuje i Hardcore pro ty nejotrlejší a víc jak 100 levelů a monster k překonání. Vzhledem ke 2D pohledu to může vypadat, že celý koncept nefunguje, ale opak je pravdou. Studio NANOO COMPANY tak boduje na plné čáře a vám přináší hru zcela zdarma, akorát s ingame miktrotransakcemi. Ale to je i není malá vada na kráse.

Hammer Bomb

Hammer Bomb je velmi zábavná pixelartová dungeon hra, kde procházíte kobkami s udatným sirem Hammerem Bombem, abyste zachránili své vojáky a ukořistili poklad.

Hra je opravdu “easy to learn, hard to master”, jelikož váš hrdina chodí automaticky, musíte velmi rychle sledovat rozšiřující se mapu, abyste nechodili v kruzích. Zároveň se musíte vyhnout boji s monstry beze zbraně, protože všechny možné typy zbraní, počínaje mečem a konče bombou, nacházíte ve slepých uličkách v truhlách. Máte možnost kupovat až 50 perků, které vám pomůžou v procházení jednotlivých levelů. Studio Crescent Moon Games opět nezklamalo a zase přineslo ranec zábavy za nulovou cenovku.

Hammer Bomb - Creepy Dungeons!
Hammer Bomb - Creepy Dungeons!

Video Pařba na víkend 254

Pařba na víkend – tipy na Android hry 254

Pařba na víkend - tipy na Android hry 254

Pařba na víkend (Android hry)

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

Děkujeme za sledování dnešní Pařby na víkend a sledujte Svět Androida i nadále, ať vám žádný další budoucí tip neunikne!

Dejte nám do komentářů vědět, jak se vám pořad Pařba na víkend líbí

Mohlo by vás zajímat

nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

Hry David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (9)