Pařba na víkend – tipy na Android hry 254: Nejen virtuální tenis a střílení mozkem

parba na vikend 2016 254

Je pátek a Pařba na víkend má svátek, další pokračování. V pořadí již 254. díl přináší jako vždy skvělé mobilní – herní tipy, které lze zkusit (nejen) o víkendu. Pohodlně se usaďte, začínáme!

Skullduggery!

Opravdu netradiční hra, kdy si kopec zábavy neužijete klasicky se svým RPG hrdinou, ale pouze s jeho lebkou a ještě nerozloženým mozkem. Hra je naštěstí velmi barevná a příjemná, takže vás předešlá slova nemusí vůbec děsit.

Chopíte se hlavy agenta Douga (po možnosti odemknutí – případně i jiných lebek), který se pohybuje po lokaci tak, že natahujete jeho mozek ven, podobně jako prak v Angry Birds. Tím s jeho lebkou létáte a překonáváte nejrůznější překážky, sbíráte předměty či porážíte nepřátele. S dalšími levely je hra těžší a za nulovou cenovku opravdu má co nabídnout. Je třeba pochválit ClutchPlay Games a zároveň doufat, že do budoucna vydají další levely této skvělé hříčky.

Skullduggery!
Skullduggery!

Virtual Table Tennis 3D

Je hra, která je od vzrůstu Androidu na jeho počátcích stále dostupná v Obchodě Play. Jako jedna z prvních her dokázala efektně využívat dotykového ovládání a i dnes je Virtual Table Tennis 3D stále v tomto ohledu trefou do černého.

Čeká na vás 30 protivníku napříč třemi obtížnostmi a velmi intuitivní a hlavně precizní ovládání, na které když si zvyknete, budete chtít hrát pořád dokola. Hra nabídne i vibrační zpětnou odezvu při úderu míčku. Stejně jako většina ostatních titulů je tato hra od studia Clapfoot zdarma. Hra je samozřejmě opravdu jednoduše navržená a v Obchodě Play najdete spousty jiných propracovanějších titulů, ale řekněme si na rovinu – není v jednoduchosti krása?

Virtual Table Tennis 3D
Virtual Table Tennis 3D

Dark Sword

Temné RPG ve 2D tmavé grafice s velmi temnou atmosférou a tajemnou hudbou. Všechny superlativy sedí, jelikož se hra svojí stylizací i zvyšující se obtížností podobá hře na PC a konzole Dark Souls. I zde sbíráte vykřesané duše z padlých nepřátel a vylepšujete a sbíráte nové vylepšení a zbraně.

Hra obsahuje i Hardcore pro ty nejotrlejší a víc jak 100 levelů a monster k překonání. Vzhledem ke 2D pohledu to může vypadat, že celý koncept nefunguje, ale opak je pravdou. Studio NANOO COMPANY tak boduje na plné čáře a vám přináší hru zcela zdarma, akorát s ingame miktrotransakcemi. Ale to je i není malá vada na kráse.

Dark Sword
Dark Sword

Hammer Bomb

Hammer Bomb je velmi zábavná pixelartová dungeon hra, kde procházíte kobkami s udatným sirem Hammerem Bombem, abyste zachránili své vojáky a ukořistili poklad.

Hra je opravdu “easy to learn, hard to master”, jelikož váš hrdina chodí automaticky, musíte velmi rychle sledovat rozšiřující se mapu, abyste nechodili v kruzích. Zároveň se musíte vyhnout boji s monstry beze zbraně, protože všechny možné typy zbraní, počínaje mečem a konče bombou, nacházíte ve slepých uličkách v truhlách. Máte možnost kupovat až 50 perků, které vám pomůžou v procházení jednotlivých levelů. Studio Crescent Moon Games opět nezklamalo a zase přineslo ranec zábavy za nulovou cenovku.

Hammer Bomb - Creepy Dungeons!
Hammer Bomb - Creepy Dungeons!

Video Pařba na víkend 254

Pařba na víkend – tipy na Android hry 254

Pařba na víkend - tipy na Android hry 254

Pařba na víkend (Android hry)

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

Děkujeme za sledování dnešní Pařby na víkend a sledujte Svět Androida i nadále, ať vám žádný další budoucí tip neunikne!

Dejte nám do komentářů vědět, jak se vám pořad Pařba na víkend líbí

Jan Blažek
O Autorovi - Jan Blažek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)