Oppo R19 ukazuje minimální výřez uvnitř displeje: Menší už nepůjde

oppo r19

Výrobce, který dnes nenabízí výřez v displeji, jako by nebyl. Na trhu si nyní můžeme vybrat z mnoha odlišných tvarů výřezů – od skutečně velkých po relativně drobné, či ve tvaru kapky. Údajný render Oppo R19 ukazuje zcela minimální výřez, který zabere jen opravdu nutnou plochu displeje. Jedná se o první vlaštovku a náhled toho, jak budou výřezy vypadat v budoucnu?

Nejnovější novinka od Oppa – opravdu minimální výřez

Google Pixel 3 nás s obrovským výřezem zrovna nepotěšil. Loňský Essential Phone zvládl jeho implementaci o něco lépe a i samotné Oppo přišlo s ne zrovna typickou podobou výřezu ve tvaru kapky. A protože se Oppo snaží v poslední době etablovat jako inovativní leader (viz třeba Find X s 10GB RAM), tak od nich máme další inovaci. Uniklý render Oppo R19 ukazuje výřez tak malý, že jde snadno přehlédnout.

render Oppo R19 ukazuje minimální výřez uvnitř displeje

Očekává se, že jako procesor by měl být použit Snapdragon 710. Na obrázku lze spatřit duální fotoaparát s dvojicí LED blesků na zadní straně a ikonu značící čtečku otisků v displeji. Ten by měl mít úhlopříčku zhruba kolem 6,4 palců. Na obrázku též můžeme vidět datum březen 2019, takže si na potvrzení našich informací ještě zřejmě nějakou dobu počkáme.

Obrázek se objevil na čínské sociální síti Weibo a přišel s ním známý „informátor“ pod přezdívkou IceUniverse. Jistě, Oppo u nás zatím své telefony oficiálně nenabízí, ale jeho sesterská značka OnePlus ano. Momentálně se spekuluje, že Oneplus 6T ponese čtečku otisků prstů integrovanou v displeji. Tu čtečku v displeji, která se nejdříve objevila v telefonech pod značkou Oppo. Je tak možné, že podobný minimální výřez, který vidíme na obrázku, přinesou později i některé budoucí telefony od OnePlus.

Jak se vám tento minimální výřez líbí

Zdroj: bgr.in

Jiří Řáha
O Autorovi - Jiří Řáha

Mým první telefonem byl, dnes již pravěký, Ericsson r310s s obrovskou anténou ve tvaru žraločí ploutve na vrchu zařízení. Následovala téměř dekáda telefonů od Nokie.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)