TOPlist

Dynamic Island na Android lidi baví. Překonal 5 milionů stažení

aplikace dynamicspot

Apple má oproti ostatním výrobcům jednoznačnou výhodu. Dokáže udělat z naprosté blbosti/nevýhody super funkci, kterou chce mít rázem každý. Svou verzi pilulkového výřezu uprostřed představilo Xiaomi se svým modelem CIVI 2. Dříve jsme vám přinesli návod na to, jak zprovoznit Dynamic Island na jakémkoliv Android telefonu a je vidět, že aplikace, která to umožňuje, lidi baví.

Aplikace DynamicSpot na Google Play překonala 5 milionů stažení. Dokonce se dříve objevila v první desítce nejstahovanějších aplikací na APKMirror. Vývojáři se tedy očividně trefili do černého. Je otázkou, zda uživatelé Dynamic Island na svém telefonu skutečně využívají, nebo zda ho jen vyzkoušeli a za pár minut smazali.

Dynamic Island - dynamicSpot
Dynamic Island - dynamicSpot
Dynamic Island dynamicSpot Android aplikace

Vývojář Jawomo však aplikaci neustále vylepšuje a opravuje chyby, kteří mu uživatelé hlásí. Jestliže si tedy chcete vyzkoušet tento výřez i na vašem mobilu, určitě mrkněte do našeho návodu.

Jste fanoušky výřezu Dynamic Island?

Zdroj: AndroidPolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)