Jedinečné Android odznáčky na vás čekají v soutěži pro Premium #14

soutěži pro premium

V dnešní soutěži pro Premium s pořadovým číslem 14 se jeden šťastlivec dočká unikátní výhry – Android odznáčků, které se běžně neprodávají. Jedná se totiž o limitovanou edici. Co pro to udělat? Správně odpovědět jako první na soutěžní otázku.

Soutěž pro Premium #14 – o co dnes hrajeme?

Dnešní výhra udělá radost všem nadšencům mobilních technologií a Androidu zvlášť. Díky naší pravidelné návštěvě mobilního kongresu MWC jsme nasbírali unikátní odznaky Android přímo od Googlu. Každý z odznaků je jedinečný a v běžném obchodě na ně rozhodně nenarazíte. Proto jsou vzácné a cenné. Ten, který dnes nejrychleji odpoví na soutěžní otázku, vyhraje hned 4 tyto originální odznaky Androidu. Bonusem pak bude opět tričko od Světa Androida, ke kterému se jinak nelze dostat.

soutěži pro premium

Jak vyhrát v soutěži pro Premium?

První z vás, kdo pošle správnou odpověď, vyhrává. Neváhejte a použijte soutěžní formulář níže. Vyhrává ale pouze jeden z vás.

[gravityform id=“92″ title=“true“ description=“true“]

Kdo vyhrál minulé kolo?

Ve 13. kole naší soutěže jsme hráli o Xiaomi powerbanku. Výhercem se stal Jan Herda, který již byl samozřejmě informován. I tak mu patří dodatečná gratulace.

Powerbanka pro Pokemon Go - xiaomi

Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
  2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
  3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  4. Vybrán bude 1 výherce (ten, který první odpoví), kterého budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
  5. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny.
  6. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
  7. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  8. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.
Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)