Trápí tě baterie? Vyhraj s námi Xiaomi powerbank v soutěži pro Premium #13

Xiaomi powerbank

Další měsíc, další soutěž pro naše věrné Premium čtenáře. Dnes potěšíme všechny, které trápí slabá výdrž mobilního telefonu. Nejrychlejší z vás totiž vyhraje Xiaomi powerbank s kapacitou 10 000 mAh.

Soutěž pro Premium #13 – o co dnes hrajeme?

Slabá výdrž mobilních telefonů dnes trápí nejspíše každého uživatele, a protože jsou mobilní telefony dnes často s nevyměnitelnou baterii, řešením jsou externí powerbanky. Ve 13. kole soutěže pro vás máme jeden velice povedený a oblíbený model – Xiaomi powerbank 10 000 mAh. Tato baterie vám umožní opakovaně dobíjet mobilní telefon, navíc je ukryta ve stylové kovové konstrukci. Jako bonus pro výherce bude rovněž tričko Svět Androida, ke kterému se jinak dostat nelze.
xiaomi powerbank 10000

Jak vyhrát Xiaomi powerbank?

První z vás, kdo pošle správnou odpověď, vyhrává. Neváhejte a použijte soutěžní formulář níže. Vyhrává ale pouze jeden z vás.

Kdo vyhrál minulé kolo?

Ve 12. kole naší soutěže jsme hráli o jedinečné Android odznáčky z veletrhu MWC z Barcelony. Výhercem se stal Michal Janata, který již byl samozřejmě informován. I tak mu patří dodatečná gratulace.

Android MWC odznak (1)

Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
  2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
  3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  4. Vybrán bude 1 výherce (ten, který první odpoví), kterého budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
  5. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny.
  6. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
  7. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  8. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.
Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)