TOPlist

Microsoft spouští nový Skype. V mnohém připomíná Snapchat

Nový Skype

Snapchatu přibývá další velká konkurence. Vypadá to, že i Microsoft se rozhodl využívat mnohé funkce, které jsme poprvé mohli vidět právě ve Snapchatu. Nový Skype se začne objevovat na všech platformách v následujících týdnech a měsících.

Nový Skype se zaměřuje na mladé

Jedná se o jednu z největších změn v historii služby Skype. Microsoft tomu říká přímo nová generace, která byla vybudována od základu, aby nabídla nové a vylepšené funkce. Hodně novinek ale už můžeme dávno znát díky konkurenci jako je Snapchat, Instagram, nebo Facebook Messenger.

https://www.youtube.com/watch?list=PLaLRbjVhH6kJyDzo1_aFwpumdgsQaHsol&v=qItfRVJFljM

Nový Skype má přinést „více života“ do skupinových chatů, dále také větší přizpůsobení, jako třeba změna barvy chatu. Dále přijdou filtry a možnost kreslení na obrazovku. Nebude chybět ani rekapitulace dne, kdy budou uživatelé tvořit fotografie a videa, která se následně spojí do tzv. Highlights. Přátelé pak budou moct Highlight příspěvky komentovat a přidávat emotikony. Není asi potřeba dodávat další informace, téměř každý se s touto funkcí setkal u nějaké sociální sítě.

Změní se také vyhledávání, kdy uživatelé mohou vyhledávat informace na webu přímo v aplikaci a nemusejí tak opouštět Skype. Díky tomu zůstanou neustále ve spojení s přáteli. Tato velká přeměna se nejprve objeví na zařízeních se systémem Android, a to během několika následujících týdnů. Později se pak přidá iOS, MAC, PC s Windows i webová verze.

Skype
Skype

Co říkáte na tuto velkou změnu? Je to správný krok?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)