Instagram aktualizace přináší kreslené filtry na obličej a nový mód pro kameru

instragram filtry

Instagram a Snapchat jsou dvě velmi podobné služby. Po včerejší aktualizaci jsou si ještě podobnější. Instagram totiž dostává kreslené filtry na obličej, což byla dlouhou dobu jedna z nejznámějších funkcí Snapchatu.

Filtry na obličej jsou u uživatelů velmi oblíbené

Nejedná se o takové překvapení, před nedávnem se objevily filtry i v sociální síti Facebook, a jelikož Instagram patří právě pod Facebook, bylo to jen otázkou času, než se objeví i na této sociální síti. Pokračuje se tak v masivním konkurenčním útoku na službu Snapchat.

 

Na Instagramu je k dispozici prozatím osm filtrů, najdete je v pravém dolním rohu po otevření fotoaparátu. Snímky pak můžete klasicky poslat přátelům přes funkci Direct, nebo je přidat k Instagram Stories.

Nejedná se ale o jedinou novinku v aktualizaci. Dále to je funkce Rewind, která umožní spouštět vaše videa v opačném směru. Opět takové video můžete sdílet s přáteli, ale i publikovat jako příspěvek. Poslední větší novinkou jsou nálepky s hashtagem, díky kterým můžete přidat na fotky nálepky s libovolným hashtagem.

Instagram
Instagram

Jak se vám novinky v Instagramu líbí?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)