Menu

Nejzajímavější Android novinky. TOP témata týdne – OnePlus One a konec legendy

Další neděle = čas na další týdenní přehled. Dnes napovíme, jak můžete detailně diagnostikovat svůj automobil pomocí Androidu a pobrečíme si nad koncem jedné legendy. Potěšíme i fanoušky čínské značky Xiaomi, která se rozhodla expandovat na Západ. Přinášíme vám ty nejzajímavější Android novinky za poslední týden pohromadě v jednom článku. Můžete se těšit na:

micom nokia microsoft mobile Oneplus One Prezentace vlastností Torque Pro

Xiaomi expanduje!

Čínská značka Xiaomi, jež si za nedlouhou dobu své existence zvládla najít již spoustu příznivců, usoudila, že je na čase rozšířit se i mimo čínský trh. V minulém týdnu k tomu učinila první krok. Koupila si totiž doménu Mi.com, přes kterou bude své výrobky distribuovat. Říkáte si proč zrovna Mi.com a ne celý název? Důvod vás možná překvapí. Najdete ho v článku Matěje Machytky. Honza Dolejš pro vás zjistil, do jakých zemí se značka v první vlně podívá. Prozradím, že jich je 10.

xiaomi-mi3-zadni-strana-1 micom

Torque Pro – zjistěte o svém autě víc

Za diagnostiky automobilu v servisech často zaplatíte nemalý peníz. Pokud jste si říkali, zda to nejde i nějak levněji a efektivněji, odpověď zní – ano jde. Karel Kilián pro vás připravil parádní článek, kde se dozvíte vše o aplikaci Torque Pro. Objasní i jaké součástky budete potřebovat a zda váš motorový miláček diagnostiku umožňuje.

android novinky - torque pro

Značka Nokia končí – přejmenuje se

V následujících dnech skončí jedna legenda. Možná i vaším prvním telefonem byla kostička od finské Nokie. Nezničitelná 3310 se stala pojmem, o kterém dodnes koluje internetem spousta “memevtípků”. V posledních letech se však společnosti příliš nedařilo. Nezachytila nástup chytrých telefonů a loni se spojila s Microsoftem. Akvizice bude v blízké době hotová, což s sebou přinese i změnu názvu. Jak bude znít? To zjistíte v článku Matěje Machytky.

android novinky - nokia

 

OnePlus One – revoluční telefon?

OnePlus One se mezi nadšenci telefonů stal jedním z nejdiskutovanějších témat. Telefon, co navrhli sami zákazníci vzbuzoval od prvních chvil zájem. V minulém týdnu jej společnost oficiálně představila a my o něm tak víme vše podstatné. Můžeme prozradit, že přístroj bude hodně útočit cenou, líbivým designem i dostatečným výkonem. Pokud vás zajímá více, nahlédněte do článku Davida Myslivečka.

OnePlus One 7 OnePlus One

XCOM: Enemy Unknown – boj s mimozemšťany konečně na Androidu

Velmi úspěšná hra, kterou pravděpodobně znají hráči z PC, se konečně podívala i na displeje Android zařízení. Tahová akční strategie vás jistě velmi rychle vtáhne do děje. Vaším cílem bude vybudovat základnu, poskládat tým a vydat se do boje proti nezvaným hostům z vesmíru. Než budete moct zachránit naši planetu, možná si budete muset uklidit v telefonu. Hra si řekne o 3,6 GB místa. A o kolik peněz si řekne Google Play? David Zmuda už to ví.

xcom gameplay XCOM Enemy unknown

A jaké Android novinky tento týden zaujaly vás?

Minulé díly:

 

Komentáře

Mach4

Petr MišákAdministrátor 21

z aplikace
27.4.2014 20:06

S tím autem mě to docela nadchlo.

Vegan

Vegan

z aplikace
28.4.2014 1:07

Misaku po dlouhe době jsi napsal zase nějaký příspěvek. Nebo aspoň ten který po dlouhe dobe vidím od tebe jaaaaa xD

RSS (komentáře k článku)