Nejzajímavější Android novinky. TOP témata týdne – konec krádeží a test odolnosti

android novinky cover 1

Ani velikonoční svátky nás nezastavily a po týdnu se hlásíme s přehledem toho nejzajímavějšího. Dnes zjistíme, která letošní vlajková loď je nejodolnější, posvítíme si na hodnotu komponentů Samsungu Galaxy S5 a nabídneme i recenzi HTC One M8. Přinášíme vám ty nejzajímavější Android novinky za poslední týden pohromadě v jednom článku. Můžete se těšit na:

Mobile phone

Která vlajková loď je nejodolnější?

Už víckrát jsme vám nabídli crashtesty či droptesty nejrůznějších telefonů. Obvykle se však všechny neobjeví v jednom videu. Pokud vám na odolnosti vašeho smartphonu záleží, tak zamiřte do článku Davida Zmudy. A jaké telefony budeme rozbíjet? Dostane se na ty nejlepší – HTC One M8, Samsung Galaxy S5, Nexus 5 a z konkurenční platformy iOS dojde na iPhone 5S.

android novinky - crashtest

HTC One M8 – po druhé na jedničku

V týdnu jsme vám přinesli i podrobnou recenzi nového TOP modelu HTC One M8. Jestli vás zajímá, k čemu má dva zadní objektivy místo jednoho, co přinesl extrémní úsporný režim nebo jak se povedla kovová konstrukce, nahlédněte do recenze Matěje Machytky.

Jak vypadá HTC One M8 3

Ochrana proti krádeži v každém telefonu?

Ztráta nebo odcizení telefonu je věc krajně nepříjemná. Nejenže přijdete o všechna data, především bývá ztráta nenávratná a vy tak chtě nechtě musíte pořídit telefon nový. Již dnes máme spoustu nástrojů, které se naše mobilní miláčky snaží ochránit, ale vždy vyžadují nějakou iniciativu uživatelů. To se v budoucnu možná změní. Google, velcí výrobci a američtí operátoři totiž plánují zakomponovat bezpečnostní funkce přímo do systému. Jak by to mělo konkrétněji vypadat se dozvíte v článku Honzy Dolejše.

android novinky - krádež

Komponenty Samsungu Galaxy S5 stojí 5100 Kč

Zajímavá zpráva se objevila kolem novinky korejského výrobce. Podle dostupných informací stojí “vnitřnosti” “espětky” 5100 Kč. To je zhruba 28 % prodejní ceny. Tipnete si, jaká součástka je nejdražší? Napovíme, že plastová konstrukce to není. Všechno najdete ve článku Matěje Machytky. Jako bonus zjistíte cenu součástek konkurenčního iPhonu.

android novinky samsung

Chrome Remote Desktop – jednoduše ovládněte PC z Androidu

Google si pro nás v uplynulém týdnu připravil hned několik novinek. V Google Play se objevila nejen aplikace fotoaparátu z čistého Androidu, ale i zajímavá služba Chrome Remote Desktop. Ta vám umožní ovládat PC skrze váš smartphone. Její hlavní výhoda tkví v jednoduchosti. Do telefonu si nainstalujete aplikaci, na PC přidáte rozšíření do Google Chrome. Pro více informací a návod navštivte článek Karla Kiliána.

android novinky - chrome

A jaké Android novinky zaujaly tento týden vás?

Předchozí díly:

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)