Nejzajímavější Android novinky. TOP témata týdne – jarní výlet a Google operátorem

android novinky cover

Máte fitness náramek či chytré hodinky? A používáte je, nebo jenom leží v šuplíku? Chtěli byste Google jako mobilního operátora nebo vás zajímá recenze Samsung Galaxy S5? A co třeba možná podoba Nexusu 6? Všechno podstatné najdete u nás. Přinášíme vám ty nejzajímavější Android novinky za poslední týden pohromadě v jednom článku. Můžete se těšit na:

běhání

Wearables končí do půlroku v šuplíku

Koupili jste si v poslední době chytré hodinky, chytrý náramek či fitness tracker? A používáte ho ještě? Pokud ten váš skončil v šuplíku, věřte, že nejste jediní, kdo jej odložili. Studie ukázala, že až třetina wearables vychytávek končí do půl roku od koupě v zapomnění, což ostatně potvrzují i komentáře v našem článku. Proč tomu tak je? Neprozradíme všechno, pro více podrobností zamiřte do zprávičky Matěje Machytky.

android novinky wearables

Evoluce místo revoluce – recenze Samsung Galaxy S5

Na apríla jsme vám kromě dalších článků přinesli i recenzi novinky Samsung Galaxy S5. Nebojte, tohle žádný vtípek není. David Mysliveček se detailně zaměřil na vlastnosti nové vlajkové lodi a vy si tak můžete přečíst její podrobnou recenzi. Povedla se čtečka otisků prstů nebo nový vzhled rozhraní TouchWiz? Kdyby vás recenze přesvědčila ke koupi, pak vězte, že Samsung pro první zákazníky nachystal překvapení. Můžete zcela zdarma získat náramek Samsung Gear Fit. Co pro to musíte udělat? To zjistíte v článku Matěje Machytky.

Samsung Galaxy S5 přední strana

Vyrážíme do přírody s telefonem v kapse – aplikace na jarní výlet

Již tradiční seriál Čtenáři a SvětAndroida doporučují přinesl díl na další téma. Tentokrát jsme přemýšleli nad aplikacemi pro jarní výlet. Pokud se nechcete nechat zaskočit nepřízní počasí, rádi byste si změřili ušlou vzdálenost nebo vyhledali “kešky”, zamiřte do článku Karla Kiliána. V komentářích nám pak dejte vědět, jak se vám šlo/běželo.

android novinky venku

Nexus 6 – bude vycházet z HTC One M8?

Už vám v hlavě vrtá podoba nového Nexusu 6? Dočkáme se ho sice pravděpodobně až v říjnu spolu s novou verzí operačního systému Android, ale proč si trochu nezaspekulovat. Chystaná novinka by prý mohla vycházet z nedávno představeného HTC One M8. Nebylo by to poprvé, co by HTC spolupracovalo s Googlem. Společně již představili Nexus One z roku 2010. Design HTC, softwarová podpora přímo od Googlu a dobrá cena by z Nexusu 6 mohla udělat zajímavý kousek. Co nabídne Nexus 6 pod kapotou, se dozvíte v článku Karla Kiliána.

android novinky htc

Google jako mobilní operátor?

Google a jeho služby se objevují stále častěji na místech, kde bychom je ani nečekali. Již dávno to není pouze internetový vyhledávač. Minulý týden se začalo spekulovat o tom, že technologický gigant by se rád stal i mobilním operátorem. Prý si zatím vybírá mezi potenciálními partnery. Kde by služba měla být dostupná a další podrobnosti zjistíte v článku Matěje Machytky.

android novinky google

A jaké Android novinky zaujaly tento týden vás?

 

Další díly:

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)