Motorola RAZR HD – první informace a fotografie

gsmarena_004

Na internet unikly informace a fotografie připravované Motoroly RAZR HD (MT887). Jak už název napovídá, proti původnímu modelu bude hlavním vylepšením HD displej, který by měl mít rozlišení 720p. Podle fotografií to vypadá, že tentokrát budou absentovat dotyková tlačítka pod displejem a nahradí je softwarová tlačítka přímo na displeji po vzoru Galaxy Nexusu. Verze Androidu bude nejnovější Ice Cream Sandwich. Mimo to se zdá, že ostatní parametry budou shodné se „starým“ RAZRem: displej se stejnou úhlopříčkou 4,3″, dvoujádrový 1,2 GHz procesor TI OMAP 4430, 1 GB RAM, 4 GB vnitřního úložiště, 8 Mpx fotoaparát.

gsmarena_004

napravo: model MT917, uprostřed: model MT887 (RAZR HD)

gsmarena_005

Na prvním obrázku v pravo můžeme vidět i další připravovaný model. Zatím má označení MT917 a měl by mít větší displej o úhlopříčce 4,5″ (také v HD rozlišení) a také 13 Mpx fotoaparát.

Nakonec se vraťme ještě k Motorole RAZR HD. Minulý týden se na internetu objevili rendery, na kterých můžeme telefon vidět i z boku. Podle tloušťky se dá usuzovat, že telefon by mohl mít, stejně jako model RAZR MAXX, velkou baterii (její kapacita u MAXXu činí úctyhodných 3300 mAh), což by byla potěšující zpráva.

gsmarena_001

Zdroj: GSMArena

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)