Motorola představuje dva nové modely

Motoluxe

Motorola právě oznámila, že speciálně pro Evropu, Čínu a Latinskou Ameriku představí dva modely, které by měly potěšit hlavně naše peněženky. Prvním modelem je MOTOLUXE, který bude mít 4″ displej, fotoaparát s rozlišením 8 Mpx, automatickým ostřením a bleskem. Základem bude Android ve verzi 2.3, ve výbavě nebude chybět zajímavá šňůrka na krk, která bude rytmicky blikat v případě zmeškaného hovoru, přijaté SMS, či e-mailu. Dostupný bude v bílé a černé barvě. Cena by neměla přesáhnout 350 EUR.

Motoluxe

Druhým modelem je DEFYMINI, byť se na první pohled jedná o prcka, jisté je, že bude velmi kvalitní. Motorola o DEFYMINI zmiňuje naprůměrnou odolnost vůči vodě či nárazům. 3,2″ displej bude chránit slavné Gorilla sklo. Obsažen bude 3 Mpx. fotoaparát s bleskem, Android bude opět ve verzi 2.3. Cena by neměla přesáhnout 250 EUR. Podobnost s Wildfire S by měla být čistě náhodná :-))

DEFYMINI

Tomáš Hochmuth
O Autorovi - Tomáš Hochmuth

Nadšenec do všeho Androidího, hledám kvality tam, kde by je nikdo nehledal. Rád recenzuji levné Androidy, jelikož jsou to ony, se kterými přichází začátečníci nejvíce… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)