Motorola pracuje na novém tabletu ve stylu Moto X

Motorola

Výkonný ředitel Motoroly Dennis Woodside v rozhovoru pro Engadget potvrdil, že společnost připravuje nové zařízení, ale že na sdělení čehokoli konkrétního je ještě příliš brzy. Odpověď přitom zazněla při otázce, zda výrobce představí kromě telefonů také tablet.

Výkonný ředitel Motoroly Dennis Woodside Výkonný ředitel Motoroly Dennis Woodside

Můžeme předpokládat, že se bude jednat o tablet “Moto X”, který bude velmi odlišný od svých předchůdců – Motoroly Xoom a Xoom 2 (Xyboard). V tuto chvíli není jasné, jestli bude možné ovlivnit vzhled přístroje, konkrétně barvu a styl zadního krytu s pomocí Moto Makeru, ale sám Woodside a další manažeři Motoroly považují možnost přizpůsobení za jeden z důležitých prvků moderních mobilních zařízení. Verzi, že tablet bude možné přizpůsobit, podporuje také server Engadget. Zatím posledním tabletem této značky je Xoom 2 z listopadu 2011, který se setkal s chladným přijetím odborné veřejnosti a stejně neuspokojivými prodeji.

Motorole Xoom se příliš nedařilo Motorole Xoom se příliš nedařilo

Také je tu šance, že Motorola představí phablet ve stylu Moto X, což Woodside naznačil i Denis Woodside tvrzením, že jeho společnost sleduje i další formáty mobilních zařízení.

Zdroje: MobilTelefon, Android Headlines, Android Authority.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)