Motorola se dere mezi “fotomobily”, dokazuje to model Moto X Style

Moto X style foto titul

Motorola si pro nás na nedávno proběhlé tiskové konferenci připravila celou záplavu zajímavých novinek. Jednou z hlavních hvězd celé události pak byla nová vlajková loď společnosti, smartphone Motorola Moto X Style. Zástupci společnosti přitom vyzdvihávali nejen skvělé hardwarové parametry telefonu a službu Moto Maker, díky níž si můžete vzhled svého zařízení značně personalizovat, ale také fotografické schopnosti jejich novinky. V průběhu představování přitom padla i poměrně sebevědomá slova o tom, že Motorola Moto X Style patří mezi 3 vůbec nejlépe fotící telefony na trhu. Podobných slibů jsme od výrobců slyšeli již celou řadu a Motorola svá tvrzení navíc podložila pouze několika promofotografiemi. Předprodukční kus Moto X Style se však již dostal do rukou prvním novinářům, a ti se použitému fotoaparátu podívali pořádně na zoubek.

Moto X Style

Motorola Moto X Style je osazena čipem Sony IMX 230 o jehož vlastnostech jsme vás již informovali, jedná se tak o jeden z vůbec prvních telefonů s tímto čipem a krom Motoroly jej nalezneme například ještě v telefonu Honor 7. Sony IMX 230 představuje 21MPx BSI CMOS senzor o velikosti 1/2,4″ se 192bodovým autofocusem, který umožňuje například focení pohybujících se objektů. Senzor také využívá automatickou fázovou detekci obrazu, což je technologie používaná například v bezzrcadlovkách. Co se týče objektivu použitého u Moto X Style, ten má světelnost f/2.0. Zajímavé je, že Motorola u svého vlajkového modelu nejspíš nepoužila dnes tolik oblíbenou optickou stabilizaci.

Fotografie pořízené telefonem Motorola Moto X Style si můžete prohlédnout níže, na kvality fotoaparátu tohoto smartphonu, respektive použitého čipu IMX 230, si tak můžete udělat sami vlastní názor.

HDR

Jak hodnotíte fotografie pořízené telefonem Motorola Moto X Style?

Zdroj: connect.dpreview.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)