Motorola Moto 360 – známe možnou prodejní cenu

motorola-moto-360-smartwatch-13-600×337

Chytré hodinky jsou jedním z nejžhavějších témat posledních několika měsíců. Není to tak dávno, co byl oficiálně představen operační systém pro chytré příslušenství – Android Wear. Nyní se na Google I/O dočkal i několika zařízení (hodinek LG G Watch a Samsung Gear Live). Jedním z nejvíce očekávaných zařízení jsou jistě chytré hodinky Moto 360 od společnosti Motorola.

motorola-moto-360-smartwatch-13

Hodinky Moto 360 byly částečně představeny několik dnů nazpět na akci Google I/O, jejich dostupnost je však plánována na pozdější období letošního léta. Jednou z neznámých je také jejich cena. Chytré hodinky Moto 360 ale nyní vystavil čínský internetový obchod JD.com na svých stránkách do předprodeje, a tím pravděpodobně zveřejnil jejich cenu, která zcela jistě mnoho z vás nepotěší.

Podle posledních informací by hodinky Moto 360 měly stát téměř dvakrát tolik než Samsung Gear Live a LG G Watch.

  • Samsung Gear Live – 199 USD
  • LG G Watch – 239 USD

Chytré hodinky od Motoroly by podle všeho měly stát 2800 CNY, což je v přepočtu přibližně 450 USD (9000 Kč). Podle obrázků se ale jedná o model s kovovým páskem, varianta s koženým tak může být o něco levnější. Pokud budou hodinky dostupné v České republice, tak je zcela jisté, že se jejich cena bude pohybovat ještě na vyšší úrovni.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Pořídili byste si Moto 360 za cenu okolo 10 000 Kč?

Zdroj: GSM Arena.

Nezapomeňte se zaregistrovat na akci Android RoadShow 2014 a vybrat město, ve kterém si budete moci vyzkoušet novinky z oblasti mobilních technologií!

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)