Motorola nechá zákazníka sestavit si vlastní hodinky Moto 360

moto 360 titul

Společnost Motorola přišla u první generace svého vlajkového modelu s jakýmsi konfigurátorem, který zákazníkovi umožnil do jisté míry individualizovat vzhled svého budoucího smartphonu. Do té doby to byla, u chytrých telefonů, vcelku nevídaná záležitost a Motorola si za poskytnutí této možnosti vysloužila jednoznačně pochvalné reakce. Nyní se Motorola pokouší tento úspěch zopakovat, pro změnu však s chytrými hodinkami Moto 360, pro které plánuje spustit obdobnou službu.

Moto-360-Moto-Maker

Zákazník si v tomto konfigurátoru bude moci zvolit ze tří různých barev těla hodinek – stříbrné, černé a šampaňské zlaté. Poté si bude moci zvolit kovový, nebo kožený pásek. K dispozici budou dvě velikosti těchto pásků a lze předpokládat, že na výběr v konfigurátoru nebudou pouze obyčejné kožené pásky ale také “prémiové” kožené pásky DODO. Ty jsou momentálně k dispozici v modré, zelené, červené a žlutohnědé barvě. Jako třešnička na dortu pak poslouží možnost vybrat si, který z 11 ciferníků se na displeji Moto 360 objeví po jejich prvním spuštění.

Přestože tato možnost úpravy vzhledu Moto 360 přichází relativně pozdě po uvedení hodinek na trh, svou logiku má. Motorola jím nejen udělala svým chytrým hodinkám reklamu a zároveň získala výhodu oproti čím dál silnější konkurenci v čele s LG a jeho, rovněž kulatými, G Watch R a nedávno představenými G Watch Urban. Možnost sestavit si vlastní 360 budou mít zákazníci s největší pravděpodobností pouze na pár vybraných trzích a to od března tohoto roku.

Co říkáte na krok Motoroly? Využili byste případně konfigurátoru Moto 360?

 

Zdroj: Wired.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)