TOPlist

4 důvody, proč je Motorola Edge 30 Neo skvělým telefonem

Motorola Edge 30 Neo recenze

Nedávno jsme vám přinesli kompletní recenzi na telefon Motorola Edge 30 Neo, který se s cenou atakující 10 000 korun snaží konkurovat modelům, jako je například Samsung Galaxy A53. Pro ty, kteří nemají čas si celou recenzi přečíst jsme si připravili článek, ve kterém vypíchneme 4 důvody, proč si Motorolu Edge 30 Neo koupit.

Skvělý displej

Motorola Edge 30 Neo se může pochlubit fantastickým displejem. Možná je to otřepaná fráze, ale v případě tohoto mobilu je to prostě fakt. Výrobce se rozhodl vsadit na panel s P-OLED technologií a v režimu přirozených barev je velmi příjemný na používání a také barevně přesný. Pokud máte z nějakého důvodu raději LCD panely a přechodu na OLED se bojíte, třeba z důvodu obecně vyššího kontrastu, budete z Edge 30 Neo nadšení. Samozřejmostí je také 120Hz obnovovací frekvence, díky které běží mobil jako po másle. Hodí se zmínit také rychlá a celkem spolehlivá čtečka otisků prstů, která je zabudovaná přímo v displeji.

Netradiční zpracování

Dobrá, námi testovaná barevná varianta tak možná nevypadá, ale ve skutečnosti jde o velice zajímavě zpracovaný telefon. Většina konstrukce je sice tvořena z plastu, což ale není (pro někoho) nevýhoda. Naopak. Telefon váží velmi příjemných 155 gramů a jde o kvalitní kus hardwaru. Vůbec jej nemůžete porovnávat s levnějšími plastovými mobily a všemu dodávají šmrnc barevné varianty, na kterých Motorola spolupracovala s Pantone.

Bezdrátové nabíjení

Bezdrátové nabíjení není v kategorii vyšší střední třídy standardem a pokud jej vyžadujete a máte omezený rozpočet, budete hledat dlouho, než najdete telefon, který splňuje všechny vaše parametry a zároveň touto technologií disponuje. S maximálním výkonem 5 W sice nejde o nic rychlého, ale pokud jste zvyklí mít na bezdrátové nabíječce mobil několik hodin, nebo dokonce přes noc, může vám to být celkem jedno.

Čistý systém s užitečnými vychytávkami

V kombinaci s téměř čistou nadstavbou My UX byla radost telefon používat. Nejen že vás nebude otravovat žádný bloatware v podobě desítek aplikací, ale systém je rovněž velmi dobře odladěný a v kombinaci se 120Hz displejem působí až „pixelovsky“ plynule. Navíc si budete moci užít skvělé vychytávky, jako je třeba Ready For, v podstatě konkurent Samsung DeX. Díky němu můžete využívat svůj telefon v kombinaci s velkou obrazovkou jako počítač. Lze k němu připojit myš a klávesnici a získáte desktopové prostředí, které může usnadnit vaší práci.

Unleash your motorola edge+ with Ready For

Unleash your motorola edge+ with Ready For

Oslovil vás telefon Motorola Edge 30 Neo?

Zdroj: vlastní

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)