Motorola představí Moto 360, Moto X+1 a Moto G2 již 4. září

Motorola-Moto-360

Společnost Motorola o sobě dává po delší odmlce vědět – na 4. září plánuje tiskovou konferenci, na které představí nové produkty. Ačkoliv se v pozvánce přímo nepíše, kterých novinek se dočkáme, dá se to celkem snadno odhadnout z oficiálního obrázku. Zde jsou vyobrazeny dva telefony – jeden s písmenem X a druhý G. Celkem s jistotou se dá odhadnout, že Motorola představí nástupce telefonů Motorola Moto X a Motorola Moto G. Třetím produktem budou chytré hodinky Motorola Moto 360 a podle čtvrté ikonky i blíže neurčené Bluetooth příslušenství.

motorola produkty

Motorola Moto X+1 – nový vlajkový model?

O chytrých hodinkách jsme se rozepsali v samostatném článku. O zbylých produktech toho příliš nevíme. V případě telefonu Moto X+1 se hovoří o novém vlajkovém modelu s 5,2″ Full HD displejem, Snapdragonem 800 a 12MPx fotoaparátem.

Nejvíc nás ale stále zajímají chytré hodinky Moto 360, na které čeká celý svět. Konečně totiž chytré hodinky ukážou, že mohou vypadat stylově. Stylový design navíc doplní povedený systém Android Wear a na trhu se objeví hodinky, které rozhodně stojí za pozornost.

zdroj: androidcentral.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)