TOPlist

Nová verze Microsoft Launcher 5.0 přináší synchronizaci Timeline telefonu s PC

Microsoft launcher synchronizace timeline

Microsoft pokračuje v nastoleném trendu většího propojení vašeho telefonu s počítačem. Po psaní SMS a zrcadlení telefonu na PC se propojení dočká i Timeline. Populární Microsoft Launcher v nové betaverzi dostává podporu synchronizace Timeline s PC.

Microsoft pokračuje s hlubším propojením PC a telefonu

Na jaře Microsoft představil funkci Timeline pro počítače se svým operačním systémem Windows 10. Ta ukládá a řadí nedávný průběh vaší aktivity. Snadno se tak můžete vrátit ke stránkám či souborům, které jste používali dříve. Nyní užitečnost této funkce vzroste. Microsoft Launcher získává synchronizaci Timeline vašeho telefonu s počítačem. Též se také bude dobře doplňovat se zrcadlením androidu na PC.

Četli jste ráno cestou do práce na telefonu zajímavý článek? Až přijdete domů večer, tak si ho pohodlně zobrazte na svém PC. V časovém presu se vám nepodařilo na PC dopsat nějaký text? Pokračujte plynule v práci na telefonu. Synchronizovat můžete historii navštívených stránek, tak vybrané soubory, jako například ty pocházející z Microsoft Office. Beta dále přináší částečné změny designu, které se inspirovaly populárním Google Assistentem.

Informační kanál (Your Feed) byl nově rozdělen do třech kategorií – News, Glance a Timeline. News přinese přístup k novinkám, článkům a aktuálním videím. Glance se stane vaší kanceláří, protože nabídne přístup k informacím z vašeho kalendáře, nejčastěji užívané kontakty, případně zvládne rodičům zobrazit aktuální pozici jejich dítek. Záložka Timeline zobrazí časovou osu vámi otevřených webových stránek a dokumentů.

Microsoft launcher se aktuálně nachází v betaverzi, která není dostupná na Google Playstore. Nedočkavci ji mohou bez záruky stáhnout z APK Mirror. My ostatní, počkáme dokud Microsoft nevychytá většinu mušek a nepřijde se stabilní verzí. Ta by se měla na Playstore objevit v následujících týdnech.

Microsoft Launcher
Microsoft Launcher

Považujete synchronizaci Timeline za užitečnou? Vyměníte kvůli ní svůj launcher za ten od Microsoftu?

Zdroj: androidpolice.com

Jiří Řáha
O Autorovi - Jiří Řáha

Mým první telefonem byl, dnes již pravěký, Ericsson r310s s obrovskou anténou ve tvaru žraločí ploutve na vrchu zařízení. Následovala téměř dekáda telefonů od Nokie.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)