Aplikace Chromer mění název a dostává velkou aktualizaci

chromer lynket

Chromer je aplikace, která funguje s vykreslovacím jádrem Chrome. Oproti klasickému prohlížeči Chrome větší rychlost, pokaždé když otevřete nějaký odkaz přes Chromer, tak se otevře rychleji. A to v podstatě kterékoliv aplikaci. Má to hned několik výhod. O těch ale níže, hlavní novinkou je přejmenování aplikace na Lynket a také změny, které přišly s verzí 2.0.

Chromer mění název na Lynket

Chromer nabízí v aplikacích jednotný prohlížeč, což má hned několik výhod proti klasickému WebView. Kromě vyšší rychlosti, je to pak také to, že se nemusíte znovu přihlašovat na webové stránky, formuláře jsou automaticky vyplňované, dá se využít úspora dat Chrome, podpora plovoucích bublin. Nejde ale o klasický prohlížeč, protože je výrazně osekán. Ve zkratce by se dalo povídat, že to je rychlá verze Chrome s podporou ukládání údajů, která je určena pro zobrazování webových stránek.

Lynket – A better Browser for Android

Lynket - A better Browser for Android

Nově už ale aplikaci najdete pod názvem Lynket. Vývojář Arun Kumar to vysvětlil tak, že je nový název odvozený od slova Linguetta, což znamená italsky “záložka”. S novou verzí se také upravuje design aplikace, kdy se předělala domovská obrazovka. Dále se zrychlilo načítání v pozadí, multitasking je efektivnější, vylepšil se režim pro čtení, inkognito režim a změnilo se nastavení aplikace.

V neposlední řadě se upravil spodní vyhledávací panel, přidala se podpora pro adaptivní ikony. Lynket můžete stahovat zdarma z Google Play.

Lynket Browser (previously Chromer)
Lynket Browser (previously Chromer)

Používáte aplikaci Chromer / Lynket?

Zdroj: androidcommunity.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)