Klávesnice SwiftKey Beta přináší vlastní alternativu Animoji pro Android

swiftkey puppets animoji pro android

Klávesnice SwiftKey patří mezi nejoblíbenější klávesnice třetích stran určené pro užití na mobilních zařízeních. V rámci beta verze aplikace nyní začala testovat vlastní řešení 3D pohybujících se emoji napodobující mimiku obličeje svého uživatele. Tato funkce nemá jednotné pojmenování, každý výrobce ji tak označuje po svém. Animoji je konkrétní řešení této problematiky od společnosti Apple, ačkoliv iPhony nejsou jedinými telefony, které tuto funkci podporují, je pojem Animoji nejzámější. Mezi další patří například AR emoji od Samsungu, nebo aktuálně diskutované Mimoji od Xiaomi. Klávesnice SwiftKey se tak přidává k tomuto trendu a přináší vlastní alternativu k Animoji pro zařízení s operačním systémem Android. Uživatelé této klávesnice spadající do portfolia společnosti Microsoft se tak nyní za pomoci Puppets mohou proměnit v kočku, sovu, nebo pandu a přenést na jejich obličeje vlastní výrazy.

Rozpohybujte zvířecí tvář vlastními výrazy

Popularita AR emoji a dalších řešení spočívá ve zcela novém způsobu vyjádření svých pocitů a rozpoložení v rámci internetu. Animoji, Mimoji a ostatní díky přebírání skutečných lidských rysů působí mnohem osobnějším dojmem, než klasické emotikony. Alternativa k Animoji pro Android se ve SwiftKey nazývá Puppets. Na výběr je mezi několika druhy zvířat: panda, kočka, dinosaurus, sova, nebo pes. Mezi pohyby pak patří mrkání, pohyby hlavy, usmívání a další.

swiftkey animoji android

Proč používat právě Puppets ze SwiftKey?

Předností tohoto řešení je fakt, že můžete své personalizované emoji posílat přímo z klávesnice z jakéhokoliv Android zařízení. Díky tomu má tato nejnovější variace k Animoji určená pro android mnohem širší záběr použití. Puppets tak díky SwiftKey můžete používat v rámci konverzací na Messengeru, WhatsApp a dalších komunikačních nástrojích zcela přirozeně, tak jak jste byli doposud zvyklí.

swiftkey puppets

Puppets ve srovnání s ostatními variantami animovaných emoji prozatím stále působí dost neohrabaně, jak však bylo předestřeno v úvodu, funkce je stále ve vývoji. Pokud si chcete novinku od SwiftKey vyzkoušet, můžete si stáhnout Beta verzi aplikace a zkusit si vytvořit své vlastní animované zvířecí já na vlastní kůži, tedy, na vlastním obličeji.

Microsoft SwiftKey Beta
Microsoft SwiftKey Beta

Co si o integraci „Animoji“ do SwiftKey myslíte vy?

Zdroj: VentureBeat

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)