No konečně. Tuto funkci měl mít WhatsApp už dávno

WhatsApp reakce na zprávy oznámení spuštění

Dlouhou dobu se o tom mluví, už jsme viděli i několik lákavých náznaků a teď je to finálně tady. Komunikátor WhatsApp zavádí reakce na zprávy, velmi šikovnou funkci nejen pro ty, kteří se rádi vyjadřují v grafických zkratkách. Po fázi testování u různých vybraných skupin a v beta verzi aplikace zavádí žádané vylepšení populární kecálek naostro. Postupné vypouštění novinky mezi koncové uživatele oznámil na Facebooku přímo Mark Zuckerberg.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

“Vydáváme dnes reakce pro WhatsApp,” oznámil šéf firmy Meta a do příspěvku přidal šestici emotikonů, které se začnou v komunikátoru nabízet v základní nabídce. Kromě palce, srdíčka, smíchu, údivu a smutku dostane příležitost také symbol spjatých rukou na znamení poděkování či ocenění. Další druhy reakcí prý dorazí časem. Výsledná podoba této funkce by tedy měla připomínat stávající nabídku Facebook Messengeru.

WhatsApp reakce na zprávy oznámení spuštění Zuckerberg

Reakce na zprávy mohou být užitečné nejen pro zábavu, ale také pro zpřehlednění celé komunikace. Například v případě položené otázky ve skupině není nutné podstupovat zahlcování chatu několika odpověďmi a emotikony rovněž umožňují dělat také základní ankety. Zatím nebylo upřesněno, zda je potřeba kvůli novince přejít na novou verzi aplikace, nebo bude zjednodušeně zavedena ze strany serveru.

Už vidíte ve WhatsAppu dostupné reakce na zprávy?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)