KFC plánuje bezdrátové klávesnice, konec mastných otisků na smartphonu?

KFC_TRAYTYPER_1.0

Fastfoody již neodmyslitelně patří k dennímu životu spousty uživatelů především z velkoměst, a společnost KFC nejspíše není nutné představovat. Spousta z nás chodí do KFC s hlavním úmyslem pozřít lahodná kuřecí křidélka či další pokrm, povětšinou nás ale doprovázejí mobilní telefony. Jistě znáte situace, kdy po několika lahodných soustech potřebujete odepsat na mobilním telefonu, ale mastné ruce vám to znemožňují. Německé zastoupení KFC ovšem chystá převratnou novinku – bezdrátovou klávesnici, která sídlí na dně tácu s pokrmem a je vodotěsná (tedy i “mastnotěodolná”). Díky tomu lze do sebe “ládovat” kuřecí křidélka a pohodlně psát, aniž byste si zaneřádili displej telefonu. Jak to vypadá v praxi, znázorňuje následující video.

https://youtu.be/vA7ZqwQdE-s

KFC_TRAYTYPER01.0

Zatím není jisté, kdy se tato novinka dostane do KFC v Německu a už vůbec, zda se ji dočkáme také u nás. Spousta uživatelů smartphonů by ale takovou vychytávku využila, co říkáte?

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)