TOPlist

Jihokorejci aktualizují: Marshmallow míří na 4 telefony od LG a Samsungu

android marshmallow lg samsung

Aktualizace telefonů s Androidem jsou dlouhodobě probíraným tématem a obvykle se řadí mezi největší úskalí tohoto systému se zeleným robotem v čele. Že situace nemusí být nutně tak zlá však naznačuje fakt, že v poslední době se dočkalo aktualizace na Android 6.0 Marshmallow hned několik telefonů značek Asus, Lenovo nebo Honor. Nově pak zástup zařízení s Marshmallow na palubě rozšiřují také 4 telefony jihokorejských gigantů LG a Samsung.

Samsung Galaxy J7 a J3 (2016)

Dalšími telefony, jejichž majitelé se mohou těšit na Android 6.0 Marshmallow jsou loňský Samsung Galaxy J7 a letošní novinka ze stejné řady – Samsung Galaxy J3 (2016). Tyto telefony si prostřednictvím OTA aktualizace polepší z Androidu 5.1 Lollipop. Na Marshmallow zatím aktualizují jen majitelé Galaxy J7 a to v Rusku, vbrzku by však nová verze Androidu měla být uvolněna také pro Galaxy J3 (2016).

marshmallow na samsungu

LG Spirit a LG Magna

Obvykle je dobré při koupi levného telefonu příliš nespoléhat na oficiální podporu od výrobce, takovéto telefony totiž často dostanou za dobu svého života maximálně pár menších aktualizací opravujících některé problémy ale na novou verzi Androidu mohou nezřídka kdy zapomenout. Jako příklad toho, že to jde i jinak však může posloužit LG, které nově aktualizuje dva své lowendové telefony s cenou okolo 3 500 – 4 000 Kč. Konkrétně se jedná o přístroje LG Spirit H440N a LG Magna, které až do této aktualizace běžely na Androidu 5.0.1 Lollipop. OTA aktualizace pro tyto telefony již byla spatřena v několika evropských zemích.

Máte již na svém telefonu LG nebo Samsung Marshmallow? Jak jste se systémem spokojeni?

 

Zdroje: GSMArena, AndroidAuthority.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (25)