TOPlist

Lenovo telefony Vibe P1 a Vibe S1 dostávají aktualizaci na Marshmallow

Lenovo Vibe P1 S1 (2)

Android 6.0 Marshmallow se zprvu rozšiřoval napříč telefony velmi pomalu, v poslední době však aktuální verze operačního systému se zeleným robotem v čele zažívá poměrně dobré časy. Svou trochou do mlýna nově pomohlo vylepšit statistiky také čínské Lenovo, které však doposud patřilo ve vydávání aktualizací spíše mezi pomalejší výrobce. To minulý měsíc přišlo s aktualizací Marshmallow pro populární model A7000 a nově tuto verzi Androidu nabídne také majitelům telefonů Vibe P1 a Vibe S1.

Za poslední 2 týdny obdržela Android Marshmallow celá řada zařízení, zmínit můžeme například telefony Huawei Mate 7 a LG V10 nebo tablet Sony Xperia Z3 Tablet Compact. Zatímco na výše zmíněné Lenovo A7000 již Marshmallow dorazil i u nás, o aktualizacích modelů Vibe P1 a S1 v rámci ČR momentálně nemáme žádné informace. Nová verze systému pro oba tyto telefony je zatím potvrzena pouze v Indii, lze však předpokládat, že se brzy rozšíří i do dalších regionů.

Lenovo Vibe P1 S1

Android 6.0 Marshmallow má v obou případech velikost okolo 1,6 GB a do telefonů by měla dorazit formou OTA aktualizace.

Dorazil již Android 6.0 Marshmallow i do vašich telefonů Lenovo Vibe P1 a Vibe S1?

Zdroj: GSMArena.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (26)