TOPlist

Android 6.0 Marshmallow pro Honor 7 dorazil už i k nám

honor-marshmallow-pr-HONOR7

Honor 7 je velmi povedený smartphone, který mile překvapil dokonce i nás, díky čemuž si z naší recenze odnesl výborné vysvědčení. Byla by proto velká škoda, kdyby výrobce tento povedený model ochudil o novou verzi operačního systému. To se naštěstí, alespoň zatím, nekoná a tento smartphone tak dostává aktualizaci na Android 6.0 Marshmallow. Menší kaňkou je snad jen to, že se uživatelé z ČR se této aktualizace dočkali o několik měsíců později, než majitelé Honoru 7 ze zemí, kam dorazila aktualizační vlna jako první.

Honor 7 dostává v Česku Android 6

Vedle nového Androidu 6.0 však aktualizace přináší také na vylepšené prostředí 4.0. Novinky by se pak měly týkat zejména chytrého šetření baterie, kdy si telefon sám dokáže nastavit výkonnostní profil podle toho, zda jej aktuálně používáte nebo například leží přes noc na stole. Další novinky se týkají například zvýšení bezpečnosti. Díky nejnovějšímu Androidu je tak možno aplikacím přidělovat celkem až 8 různých oprávnění, mezi které spadá i přístup ke kontaktům, umístění, fotoaparátu a další. Samozřejmostí je pak příslib plynulejšího chodu systému a rychlejší odezvy.

Honor-7-displej

První vlna OTA aktualizací již začala a brzy by se měli dočkat všihni majitelé telefonů Honor 7 a Honor 7 premium u nás. Dostupnost aktualizace pro váš telefon si můžete ověřit v aplikaci „Aktualizační program“.

[aps_product_sz id=“368497″]

Dorazil Android 6.0 Marshmallow už i na váš Honor?

 

Zdroj: TZ

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)